eeevvveet,haydi arkadaşlar yenidennn

Ynt: eeevvveet,haydi arkadaşlar yenidennn

11/25/2011 00:54:00

Buluşmak için güzel bir yer ve güzel bir etkinlik ne dersiniz?

Büyülü kütüphanemizin büyülü atmosferi içerisinde her CUMA  günleri saat 14:30'da miniklerimiz için çizgi filmler,animasyon filmler, çocuk filmleri gösteriyoruz.

Ali Dayı Çocuk Kütüphanesi'nden haber...

11/25/2011 14:11:00

bana uyar,ben gelirim,yalnız açık adres verirsen sevinirim :))) ben arkadaşımla konuşuyum,sanırım o da gelir, ev konusundaki detayları da görüştüğümüzde konuşuruz olmaz mı? ama bu arada ev görürsen daha önceden de irtibata geçebiliriz, çok acil arıyorum çünkü :(( ben her türlü zaman ayırabilirim :)))

11/26/2011 20:26:00

Kütüphane'nin web sitesi var,oradan atmosferine ve adresine bakabilirsiniz.Nenehatun'da.Öğleden sonraları sakin oluyormuş,sabahtan bazı kreşler okuma saati yapmak için geliyorlarmış.Alt kaç küçük çocuklara göre,sakin olduğunda topluca üst kata da çıkabiliriz,orada yanan şömine karşısında rahat bir oturma grubuda var,keyifli.Çocukların karnını doyurup getirmemiz iyi olur,bir şeyler yedirilmesini istemiyorlar,ee ne de olsa kütüphane ve o bilinci öğretmek gerekli...

11/26/2011 20:39:00

hangi cuma mesela?

11/26/2011 21:53:00

Film gösterimini perşembe gününe almışlar,perşembe olabilir,gelmek isterseniz film gösterimini teyit için oradaki görevliyi ben ararım.Film olmasada çocukların oynayabileceği yaşlarına uygun zeka kartları-biraz oyuncak ve birçok kitap var.

11/26/2011 23:36:00

hiç düşünmeden, bakmadan bana uyar dedim ama , kızıma uyar mı? açıkcası onu kestiremiyorum, siteyi şimdi biraz inceledim, gerçekten çok güzel bir yere benziyor, yalnız benim onu önceden alıştırmam lazım, kütüphane ortamına ilk defa gidecek çünkü...sessiz ortamlara pek alışık değil, Film de ona hitap etmezse sıkılabilir, beni çok bunaltır, acaba öncelikle böyle daha rahat olabilecekleri bir mekan mı denesek???, daha sonrasında mutlaka orayı görmesini isterim ama....

11/27/2011 00:44:00

Turan Güneş Urfalı olabilir,oldukça büyük oyun alanı var,üstelik oyun ablalarıda var,bıdıkları oynatırlarken bizde sohbet edebiliriz.

11/27/2011 21:51:00

evet, çok daha iyi olur , hem bana da çok tanıdık bir yer, ama ben orda hiç oyun alanı fark etmemiştim :(( , daha doğrusu hiç çocukla beraber gitmedim, demek ki o yüzden dikkatimi çekmemiş :))))

11/28/2011 20:39:00

alt kat tamamen oyun alanı,avm'lerdekinin minyatürü.

11/28/2011 23:01:00

tamam o zaman bu hafta çrş.,prş.,cuma uyar bana.... sizlere de uyarsa görüşelim....

Cevabın:

Tartışmaya katılmak için giriş yap. Kayıtlı değilsen, bize katıl ve çocuklu hayatını kolaylaştır. Nurturia hakkında daha fazla bilgi için tıkla
3 yaşında çocuğu olanlar Ankara'da buluşalım ya da oyun grubu kuralım..

Tamamen Ücretsiz

Kaydol Tecrübeli anne ve babalardan yardım al. Sen de yardım et. Anı defteri, fotoğraf albümü, sorular, gruplar...