eeevvveet,haydi arkadaşlar yenidennn

Ynt: eeevvveet,haydi arkadaşlar yenidennn

11/28/2011 23:48:00

hrb perşembe-cuma öğleden sonrası bana da uyar,diğer arkadaşlarda ses versin:))

12/01/2011 01:40:00

sanırım diğer arkadaşlar ses vermeyecek oscar :))) biz ne yapıyoruz??? sadece ikimiz de buluşabiliriz, tanışmış oluruz...ben yarın öveçler tarafında olacağım, istersen haberleşelim....

12/02/2011 19:55:00

perşembe diyorum

12/02/2011 21:49:00

hanımlar çalışan anne değilsiniz herhalde hafta içi buluşmayı düşündüğünüze göre

12/02/2011 22:55:00

hrb kusura bakma mesajını henüz gördüm,böyle durumlarda özelden mesaj atarsan sevinirim,öyle çok mesaj geliyorki bunu farketmemişim.Haftaya görüşelim muhakkak.
erkisisi ben oğlumu bakıcıya bırakmak istemediğimden ve anneliği doyasıya yaşamak adına 2 yıldır aktif çalışma yaşamına ara verdim,proje bazlı evden çalışıyorum iş oldukça.1 yıla kadar tekrar aktif iş yaşamına dönmeyi umuyorum,artık kreşe başlayabilir çünkü:))

12/03/2011 02:17:00

tamam oscar, haftaya ayarlayalım mutlaka, erkişisi ben de çocuk olunca oscar'ın dediği gibi çocuğumun yanında olmak istediğim için çalışmaya ara verdim,ama şu anda tekrar çalışmayı düşünüyorum, bu aralar onun peşindeyim,yalnız tekrar bir düzen oluşturmam gerekiyor,en kısa zamanda hem evimi, hem de işimi çocuğuma göre oluşturup,iş hayatıma geri dönmek istiyorum :))) eğer, görüşmeye katılmak isterseniz sizin de olabileceğiniz bir günü ayarlayabiliriz bence!!!

12/03/2011 14:06:00

bende uzun zamandır çalışmayan hanımlardanım mesleğim muhasebecilik ama ;)) mekan urfalımı olacak? ve artık gününüde belirleyelim arkadaşlar.

12/03/2011 14:16:00

Ben istediğiniz yere uyarım arkadaşlar,orada rahat ederiz diye düşündüm ilk tanışmada hiç değilse biraz sohbet ederdik çocuklar oynarken...

12/03/2011 14:28:00

tamam bana uyar :)) gün ve saat kararlaştıralım?

12/03/2011 15:25:00

Bana çarşamba-perşembe öğleden sonrası uyar.

Cevabın:

Tartışmaya katılmak için giriş yap. Kayıtlı değilsen, bize katıl ve çocuklu hayatını kolaylaştır. Nurturia hakkında daha fazla bilgi için tıkla
3 yaşında çocuğu olanlar Ankara'da buluşalım ya da oyun grubu kuralım..

Tamamen Ücretsiz

Kaydol Tecrübeli anne ve babalardan yardım al. Sen de yardım et. Anı defteri, fotoğraf albümü, sorular, gruplar...