Şu Süper Annelerle ilgili dertleşmek istedik

<123>

Ynt: Şu Süper Annelerle ilgili dertleşmek istedik

11/21/2012 15:56:00

yaptıklarından yoruldum süper olmak istemiyorum ben karar verdim;-);-);-);-)♥♥♥

11/21/2012 17:42:00

Evvet, çok doğru noktalardan bir tanesi! Süper Annelerin arkasındaki süper güç Süper Babalar. Biraz onlara da değinmeye çalıştık ;-)

11/21/2012 18:58:00

Çok komik bir yazı olmuş, o zaman ben de bir ekleme yapayım. Bu annelerin kendi annelerin her daim yardımcıdır, zaten aynı muhitte otururlar ve her şeye koşarlar.

11/21/2012 19:06:00

Hahhahaa! Süpersiniz:-)

11/21/2012 19:22:00

çok güzel bir yazı olmuş...:))

11/21/2012 20:23:00

aaaaa benim eşim süper özellikle hicbiseye karismayip sesi çıkmayınca daha bir superlesiyo ama yok iş yapcakda oğlana bakcaksa superman oluyor şaşkınman

11/22/2012 09:26:00

Buyrun Anneler,

Dünkü yazının devamı: Süper Anne Kıskançlığımızdan Nasıl Kurtuluruz?

11/22/2012 09:29:00

tüm anneler süperdır ya,lıstedekı bazı maddeler midemı bulandırdı,neymış ıncecıkmış,iyi bok,şu an başka başlıklarda anneler iş sıkıntılarından,geçim sıkıntılarından bahsedıyo,gerçek hayatla alakasız, çok fazla derdı olmayan anneler kendılerıne süper anne dıyebılırler,onların sorunu...

hayatındakı türlü zorluklara rağmen çocuğuna ıyıyı,güzeli öğretmeye çalışan tüm anneler süperdir...

11/22/2012 09:39:00

onlıne anneler de anti süper sanırım..güzel yazıymış:)

11/22/2012 09:45:00

Teşekkürler :-) 

Hiç kimseye anti değiliz ama süper olduğumuz da söylenemez. Şu sistemin içinde ha bire beynimize kazınmaya çalışılan bazı imajlara kendimizi kaptırıp, zaten üzerimizde olan streslerimizi gereksiz yere daha da artırmayalım demenin bir yoluydu aslında. (gerçi biraz uzun olmuş olabilir ya :))

<123>

Cevabın:

Tartışmaya katılmak için giriş yap. Kayıtlı değilsen, bize katıl ve çocuklu hayatını kolaylaştır. Nurturia hakkında daha fazla bilgi için tıkla
Dert Ortağım Benim

Tamamen Ücretsiz

Kaydol Tecrübeli anne ve babalardan yardım al. Sen de yardım et. Anı defteri, fotoğraf albümü, sorular, gruplar...