Şu Süper Annelerle ilgili dertleşmek istedik

<123>

Ynt: Şu Süper Annelerle ilgili dertleşmek istedik

11/22/2012 09:51:00

yazının başını okuyunca süper annelerı övüyomuşsunuz gibi geldı,sonunda oh dedim, burda okudugum sorularda,sıkıntılarda hep bu süper anne dayatması annelerı sıkıntıya sokuyor,kılomu veremedım,sütüm yok,ıyı anne değilim,vakıt bulamıyorum  vs...farklı farklı hayatlar var..

Ben süperim dıye iddia eden her annenın halının altına süpürdüğü bazı gerçeklerı vardır bence.=)

11/22/2012 09:51:00

bence hoş bir hiciv olmuş, elinize sağlık :)

11/22/2012 12:12:00

Sevgili mutlu_anne, düşüncelerinizi paylaştığınız için teşekkürler. Herkes her şeyi beğenecek diye bir kural yok ve haklısınız bizim de, hem yazıda hem burada itiraf ettiğimiz üzere yazı biraz uzun. Reklamdan çok aslında içinde yaşadığımız bir ortamı ve kavramı dillendirmek, diğer annelerle paylaşmak ve bu konuda yalnız olup olmadığımızı görmek istemiştik. Zaman zaman yeni çıkan eğitici çocuk uygulamalarını veya özel eğitim gereksinimi içinde olan çocuklara yönelik bulduğumuz uygulamaları paylaştığımız gibi. Ve inanın sitenin süper annelikle hiç alakası yok. Yine de herkesin görüşüne saygımız sonsuz.

12/19/2012 15:16:00

hoş bir yazı olmuş, süper anne olmaktan çok uzaktayım neyseki kıskançlığımda yok sadece kendime biraz daha ayıracak vaktim olsa yeterli:) Bu arada yıllar önce İngilterede böyle bir süper anneye au-pair lik yapmıştım:) Şimdi düşünüyorum da sadece haftada bir tenis, haftada bir fransızca ,haftada bir de yoga dersine gidiyordu bunu kıskanabilirim sanırım.

<123>

Cevabın:

Tartışmaya katılmak için giriş yap. Kayıtlı değilsen, bize katıl ve çocuklu hayatını kolaylaştır. Nurturia hakkında daha fazla bilgi için tıkla
Dert Ortağım Benim

Tamamen Ücretsiz

Kaydol Tecrübeli anne ve babalardan yardım al. Sen de yardım et. Anı defteri, fotoğraf albümü, sorular, gruplar...