ben ve çocuğum

05/05/2011 07:56:00

selamlar arkadaşlar...bir eğitim programı kurgulamayı (0-6 yaş)düşünüyorum, anne olarak hamilelikten itibaren kendinizle ve çocuklarımızla ilgili olarak en çok bilgilenmek istediğiniz konular nelerdi ve neler? En çok kafanıza takılanlar...aklınıza geldikçe buraya ya da bana mesaj olarak yazarsanız çok sevinirim...sevgiler.

Ynt: ben ve çocuğum

06/02/2011 11:23:00

Bebeğin uyku ve beslenme düzeni sanırım anne adayları için en önemli konulardan. Uyku düzeni nasıl sağlanır, ne zaman başlanır, farklı karakterdeki bebekler için farklı yöntemler var mı vs. gibi. Ya da beslenme düzeni nasıl kurulur, emzirme konusundaki püf noktalar, süt azlığında-çokluğunda neler yapmak gerekir... Kitap sevgisi kazandırılması, tuvalet alışkanlığı,bebek için eğitici kitap ve cdler neleri içermeli-içermemeli, disiplin ve eğitim konusundaki hatalar... Bir çırpıda aklıma gelenler bunlar oldu.  

Cevabın:

Tartışmaya katılmak için giriş yap. Kayıtlı değilsen, bize katıl ve çocuklu hayatını kolaylaştır. Nurturia hakkında daha fazla bilgi için tıkla
0-40 hafta arasındaki hamileler

Tamamen Ücretsiz

Kaydol Tecrübeli anne ve babalardan yardım al. Sen de yardım et. Anı defteri, fotoğraf albümü, sorular, gruplar...