günaydın

Ynt: günaydın

05/06/2011 06:57:00

ya aylin hadi hep beraber açalım hafatsonuda oyun okuluna çevirirz olmazmı arsa var şekerim binayıda prefabrik yapazrız istediğimizi çizer ona göre imal etttiririz süper olurrrrrrrrrrr 

05/06/2011 06:58:00

ya niye kapatalım bizden sonrakilere yazık değilmi 

05/06/2011 07:02:00

DOĞRU ÇİĞDEM 2. ÇOCUKLARIDA DÜŞÜNMEK LAZIM :)))))))

05/06/2011 07:02:00

Önce oyun grubu istemiştim Ege'nin katılacağı, aradım taradım yok arkadaş. Anaokulları oyun grubu deyince bambaşka yerdeler. Aynı dili bile konuşamıyoruz. Kızdım oluşturdum bir oyun grubu, harika gidiyor.  Ama Ege büyüyor, 36 ayı dolunca oyun grubu yetmeyecek. Hadi bu sefer başladım kreş derdine. ama gidişat hiç iyi değil, ben çok gerginim ya istemiyorum hepsi aynı sistem temelde. ben çocuğumun yaratıcılığının ve öz disiplininin gelişebileceği bir sistemde başlamasını istiyorum okul hayatına. Ahh Montessori ah...şu sistemle bir okul olsaydı Eskişehirde, gerçek montessori ama. Bir ara varmış duydum ama onun öğretmenleri bile eğitim almamışlar Montessori alanında. Olur mu yavvvv. kimlerin eline kaldık.

05/06/2011 07:04:00

aylin işte hep aynı dert kısır döngülü bir şehir 25 çocuğun tıkıştığı oyun alanından başka bir yer değil gördük işte en iyi kreşleri gezdim durdum onun biryeri yamuk ötekinin başka yeri aman öğretmenimiz iyi okulda temiz diye verdik çocuğu 

05/06/2011 07:05:00

Arkadaşlar yaparız niye yapmayalım. Yeterli sayıda gönüllü veli bulur muyuz? Ama rastgele bir kreş olmayacak. Consepti olacak. Para lazım. en az 150 milyar. kızlar valla bizim çocuklara yetişmez keşke yetişseydi. ama olsun bütün çocuklara yetişir. Gonca bak ikinciyi belki düşünebilirim.
Çiğdem Hasibe siz ciddi misiniz?

05/06/2011 07:07:00

ya evet ya neden olmasın neden yapmıyalım ama reklam ve farkı anlatmamız lazım yoksa bu şehirde 100 tane kreş var bide hafta sonu oyun okulu olarak da devam ettirmek lazım 

05/06/2011 07:08:00

ama en az beş yıl para kazanamayız haberiniz olsun önce yatırım yapıcaz hatta bolca ceptende yenecek haberiniz ola 

05/06/2011 07:08:00

BENDE VARIM AYLİİİİNNNN

05/06/2011 07:12:00

yaa durun nereye hemen, heyecanlandırmayın beni. Benim hayalim ben bu konuda bak şimdi çok heyecanlandım. ama bilmeniz gereken şeyler var. Montessori eğitimi üzerine olmasını istiyorum ben. önce bu sistemi bir anlayın, isteyip istemediğinize öyle karar verin. Biz çocuk eylemeyeceğiz. Bu iş için 150 saat Ankarada eğitim alıcam ben, sonra bütün öğretmenlere eğitim vericem. Eğitimi geçenler çalışacak. Çok emek var bu işin içinde. sadece binayı yapmak yetmiyor.

Cevabın:

Tartışmaya katılmak için giriş yap. Kayıtlı değilsen, bize katıl ve çocuklu hayatını kolaylaştır. Nurturia hakkında daha fazla bilgi için tıkla
ESKİŞEHİRLİ KIPIR NURTURİA AİLESİ

Tamamen Ücretsiz

Kaydol Tecrübeli anne ve babalardan yardım al. Sen de yardım et. Anı defteri, fotoğraf albümü, sorular, gruplar...