günaydın

Ynt: günaydın

05/20/2011 08:37:00

ya öyle tabiki canım çok sağol, inşallah iyi bir sonuç alırım korktuğumla kalırım,

05/20/2011 08:49:00

sevdacım geçmiş olsun. beyza grip olduğunda armağan başlıya götürdük ben pek memnun kalmadım.ümit hastahanesinde fatih özgen var eşimin kuzeni çocuğunu ona götürüyor çok memnun. onada götürebilirsin..

05/21/2011 19:44:00

sevda;canım yeni okudum.üzme kendini.birkaç doktora görüm bencede...arkadaşımın çocuğunda var ağzının kenarlarında sivilce çıkıyor.birde ilaçlı buhar yapıyorlar.lütfen üzme kendini ve iyice alıştırın.

05/21/2011 19:44:00

alıştırın_araştırın...

05/21/2011 19:45:00

fatih özgen bizimde doktorumuz çok memnunuz...

05/22/2011 15:25:00

Sevdacim cOk gecmis olsun canım. Pek giremiyorum nurturiaya ancak okudum. Sonucu bekliyoruz. Birsey çıkmaz umarım canım.

05/22/2011 20:51:00

sevdacım çok geçmiş olsun...söz konusu alerjik astımsa farklı doktarlara göstermek gayet mantıklı kaldıki teşhis doğruysa tedavisi mümkün... Allah şifası olmayan hastalık vermesin,yüreğini serin tut canım...

05/23/2011 05:29:00

Günaydın arkadaşlar,

Defneyi hafta sonu götürdük dr. tahlil sonucuna baktı ve tekrar bir tahlil yapmaya gerek olmadığını söyledi ve kendi dr.umuzun gayet iyi bir yoldan gittiğini verdiği ilaçın ise kullanılmasında hiç bir sakınca olmadığını ve vücudundaki alerjiyi bastırmaya yönelik olduğunu söyledi.

Bir süre kullanacağız  tekrar tahlil yapılacak, alerjik astım zaten denilemez dedi, sorunlar ilerleyen zamanlarda devam ederse eğer o zaman çok farklı tahlilere başvurulur dedi öyle olunca  çok içim rahatladı inannınki .

Bu arada dometes ve çilek de yedirmeyeceğiz. Sabah 11 den önce dışarı çıkaracakmışız akşamda 4 den sonra polenler  daha az olurmuş ve hava bu saatlerde daha temiz olurmuş bilgilerinize arkadalşlar tüm çocuklar için.

Hepinize tekrar teşekkür ederim arkadaşlar fikirleriniz için iyiki varsınız , Allah hepimizin çocuklarına sağlık ve sıhhat versin, görüşmek üzere.

05/23/2011 05:41:00

günaydın sevda

çok geçmiş olsun.. Rabbim Defne' ye şifa versin..

05/23/2011 06:51:00

Defne'cige cok gecmis olsun..

Cevabın:

Tartışmaya katılmak için giriş yap. Kayıtlı değilsen, bize katıl ve çocuklu hayatını kolaylaştır. Nurturia hakkında daha fazla bilgi için tıkla
ESKİŞEHİRLİ KIPIR NURTURİA AİLESİ

Tamamen Ücretsiz

Kaydol Tecrübeli anne ve babalardan yardım al. Sen de yardım et. Anı defteri, fotoğraf albümü, sorular, gruplar...