günaydın

Ynt: günaydın

05/24/2011 07:15:00

evet evet bakmıyorum burası kesin ama ben ilaç içme özürlüyüm birazda ondan oluyor galiba 

05/24/2011 07:26:00

geçmiş olsun canım aman kuzuya bulaştırma..

05/24/2011 09:18:00

selammm:) napıyosunuz?

05/24/2011 09:18:00

selammm:) napıyosunuz?

05/24/2011 10:08:00

biz iyiyiz sen napıyosun bebeem?

05/24/2011 10:10:00

evet demet sen napıyonnnn 

05/24/2011 22:19:00

offf geberiyorum ben ya:( bi giriyorum cee diyip kaçıyorum.

neden? çünkü ata uyumuyor artık. yani gündüzleri neredeyse hiiiççç uyumuyor. gece de ben onunla beraber uyuyorum. çünkü bütüngün onunla oynamaktan geberiyorum. yoruluyorum. saat 01:00 ve daha yeni uyudu...

benim gözümden uyku akıyor. doktoru aradım neden uyumuyor diye. herzamanki cevap diş dedi.kızdım bende. sonra bu sabah baktımki hakikaten ikinci diş de gelmiş.

dün onuru aradım. kaç gündür aramıyordu. ona da meraklandım. o bana bişey demedi. iyiyiz falan deyip geçiştirdi. sonra şirketten personel müdürünü (yani onurun bin yıllık arkadaşı) onu aradım. bana yanaşamadıklarını. aç ve yakıtsız durumuna yaklaştıklarını. böyle olmasının normal olduğunu. oranın afrika olduğunu falan söyledi.

benim kocacım üzülmiyeyim diye bana söylememiş bişey:((

sonra bugün tv de bi psikolog konuşuyordu. çocular rol model ararlar. özellikle erkek çocuklar baba ararlar falan diye anlattı. o yoksa en yakın erkek kimse onu rol model alırlar dedi. ki bizdeki en yakın kişi babam. ama atanın onu görme ve hatta onunla birebir zaman geçirme şansı az. çünkü adam bütün gün okulda akşamda gelince çalışmaya devam ediyor. yada yorgun oluyor. isteyemem bende böyle bişeyi ondan. hadi oğlumla kaliteli zaman geçir diye. görünüşe göre oğlumun benim dışımdaki tek rol modeli evdeki köpek angel:)  

bazen diyorum salak kadın biliyordun böyle zor olacağını. hani hazırlamıştın kendini güçlüsün sen. gaza getiriyorum kendimi. evet diyorum ya ben neler atlattım oğlumada bakarım bi başıma. ama bi an geliyor. keşke babasıda olsaydı bu anı oda görseydi diyorum.

son zamanlarda hiç ağlamadığım kadar çok ağlarken yakalıyorum kendimi. hatta tv de saçma bi programda  kız babasına bana olan sevgini göster bak ölmek üzeresin duymak istiyorum senden bunu falan diye anlatıyordu. aslında böyle yazınca trajikmiş gibi geliyor ama çok saçma bi sahneydi ve ben o sahneye tam yarım saat ağladım. ata yı kucağıma alıp alıp ağladım. salak gibi oldum:)

yarın dünya kadar işim var. banka işleri emlak vergileri boklar püsürler beni bekliyor. bu saatte yatıp acaba kaç kere kalkacağım sabaha kadar. ve sabah 9 da evden çıkıp kimbilir kaça kadar bitireceğim işlerimi. yoruldum galiba ben. eskidende bunları yapıyordum. ama artık böyle işlerle uğraşmakta zor geliyor. evde bi erkek istiyorum ben galiba. al kocacım yarına bu işler halledilecek demek gibi bi lüksüm olsun istiyorum. ama daha çooookkk zaman var...

neyse amma çok yazdım. sabah görünce şok olmayın tamammı? kimseye anlatamıyorum bunları siz varsınız bir tek rahat anlatabildiğim. biliyorumki sabaha bomba gibi kalkıp bütün işleri halledip tekrar kaldığım yerden devam ederim. ama arada bir hararet yapıyo benim zihinde:))

iyiki varsınız :) hepinizi öpüyorum. cumamıydı? diyorum ve uzatmıyorum.

öpüldünüz:)

05/25/2011 05:59:00

yaradanına kurban olduğum yakışıklı tosbiş atamın güzel anası dolmussun sen belli canımın içi sen güçlü bir annesin yavrucum en kısa sürede uzun uzun dertleşiriz sıkma canını bak sabah oldu bomba olmuş olarak uyanıcaksın birazdan ve benim seni kocaman kucakladığımı ve sana sıcacık günaydın dediğimi hissediceksin seni seviyorum demetcim iyiki buldum senide iyiki derdini açabileceğin oldum benimde derdimi anlatabileceğim oldun seni seviyorum ANNEMMMMMMMM

05/25/2011 08:31:00

canımmmmmmm demetim.sen varya harbiden tanıdığım en cesur ve güçlü kadınsın.ha gayret yavrummmm

05/25/2011 08:54:00

demetcim ,seni çok iyi anlayabiliyorum benim kocamda sözde yanımda ama o kadar uzun mesai saatleri ve de yurtdışı ,şehir dışı iş seyahatleri oluyor ki , bi başıma hissettiğim zamanlarım çok fazlai annemler de uşak ta yanmda değil, sağolsun kayınvalidemler rica ettiğim her zaman yardımcı ama anne baba ya eşine nazlandığın gibi olmuyor , bu sabah işe gelirken düştüm kolumu incittim içok ağrım var şimdi, çocuk gibi ağlayasım var , doktor rapor yazdı ama ben iş yerindeyim ; çok yorgunum  şööle kafamın içi meşgul olmadan uyumak istiyorum,kendiliğimden uyanmak istiyorum , çok mu şey istiyorum...

Cevabın:

Tartışmaya katılmak için giriş yap. Kayıtlı değilsen, bize katıl ve çocuklu hayatını kolaylaştır. Nurturia hakkında daha fazla bilgi için tıkla
ESKİŞEHİRLİ KIPIR NURTURİA AİLESİ

Tamamen Ücretsiz

Kaydol Tecrübeli anne ve babalardan yardım al. Sen de yardım et. Anı defteri, fotoğraf albümü, sorular, gruplar...