günaydın

Ynt: günaydın

06/08/2011 13:51:00

bende iyiym sevda. ben işte fırsat buldukça giriyorum.. evde dediğin gibi zaman kalmıyor.. görüşürüz inşallah..

06/11/2011 12:30:00

ayliiinnn nereye kayboldun canım:) pino mino dedik gittin galiba yemeye:)

06/11/2011 14:00:00

Hallere gidiyoruz canım sanırım yicem, aklıma takıldı.

06/15/2011 22:30:00

canlaraaaaaaaaaarrrrrrr;

napıyosunuz bakıyım:) ben bu ara misafir ağırladığım için giremedim çok. yemek varmı bu hafta. varsa biriniz bana bi mesaj atıverirseniz çoooooooooooooookkkkkkkkkkkkkkkkk minnettar kalırım.
özledim ulen hepinizi. heyyyttt tutmayın beniiii...kıpraşma istiyooooommmm ben:)

hadi bakalım öptüm hepinizi:)

not: mesaj atmazda bensiz buluşursanız varya.....anladınız siz:))))))

06/17/2011 07:22:00

Günaydın arkadaşlar, kimseler yok sanırım .
Hepinize iyi hafta sonlarııı diliyorum vede sizlerle görüşebilmeyi:(

06/22/2011 09:12:00

kızlar Eskişehirliler nerelerdesiniz kaç gündür.kimseden ses seda çıkmıyor.çiğdemmm grubumun lideri nerelerdesin.yok mu kıpraşma...görüşelim arkadaşlar

06/22/2011 13:00:00

şekerlerrrrrrrrrrrrrrrrrr merhabalarrrrrrrrrrr uzun bir süre ara verdiğimiz geleneksel öğle yemeğimizi yarın yiyoruz hemde hava şartlarına uygun olsun diye odunpazarında alaaddin caminin yanındaki çay bahçesinde simit ve çay partisi yapalım dedikkkkkkkkk herkesleri beklerizzzzzzzz görüşmek üzere saat tam 12 de  orda olun anacımmmmmmm 

06/23/2011 08:12:00

çiğdemciğim günaydın
eğer doruğu bırakabilirsem babasına gelirim kesin.
aladdin cami nerede diye sorcam ama ayıp olurmu.odunpazarında altıhanın karşısındaki yer mi?
neyse ben kocaya sorarım gelirim inşallah.
domotes salatalık,peynir getireyimmi?nedersiniz...

06/23/2011 08:12:00

çiğdemciğim günaydın
eğer doruğu bırakabilirsem babasına gelirim kesin.
aladdin cami nerede diye sorcam ama ayıp olurmu.odunpazarında altıhanın karşısındaki yer mi?
neyse ben kocaya sorarım gelirim inşallah.
domotes salatalık,peynir getireyimmi?nedersiniz...

Cevabın:

Tartışmaya katılmak için giriş yap. Kayıtlı değilsen, bize katıl ve çocuklu hayatını kolaylaştır. Nurturia hakkında daha fazla bilgi için tıkla
ESKİŞEHİRLİ KIPIR NURTURİA AİLESİ

Tamamen Ücretsiz

Kaydol Tecrübeli anne ve babalardan yardım al. Sen de yardım et. Anı defteri, fotoğraf albümü, sorular, gruplar...