yemek tarifi,menü önerilerinizi alalım:))

09/13/2011 07:27:00

Arkadaşlar bazen ne yapacağımı, değişik faydalı ne yedireceğimi bilemiyorum. Doğaçlama bişeyler pek yapamam zaten. tariften bakıp yapmak hep daha hoşuma gitmiştir. Bizimle paylaşabileceğiniz menü,yemek tarifi,öneri var mı?

Ynt: yemek tarifi,menü önerilerinizi alalım:))

09/13/2011 08:35:00

ben kabak corbası yaptım dün tarifi şöyle 2-3 kaşık un yağ ile kavrulup üzerine soyulup rendelenmiş kabak eklenir biriaz da birlikte kavrulur.Sonra kaynamış su ve az miktar da süt eklenir ve blendırdan geçirilip tuz ve tereyağ eklenir .İnanılmaz hafif bir çorba, mevsim itibarıyla da kabak bol.Beğenirseniz haberim olsun :)

09/13/2011 08:46:00

kabağım var evde hemen uygulamak istiyorum teşekkürler tarif için...

09/13/2011 08:52:00

Aaa ne güzel afiyet olsun

09/13/2011 08:53:00

Annem aradi evde kabak varmis. Ne yapsam diye soruyor.puhaha

09/13/2011 08:56:00

Günün menüsü oldu hahahaaaaaa:)))

09/14/2011 09:52:00

Bende sebze çorbası tarifi var. Biraz et suyum vardı donuk, birazda kavrulmuş kıymam, 1 kabak, 1 havuç, 1 patatesi, önce küp küp doğradım kaynattım pişince. 1 su bardağı yoğurt ve 1 y.kaşığı un ile çorbayı terbiyeledim. Terbiye için unu ve yogurdu hiç pütür olmayacak şekilde karıştırdım, çorbanın kaynamış suyundan içine bir kepçe koyup tekrar karıştırdım, sonra yogurtlu karışımı çorbaya ekleyip blendirdan çektim. Bende Yağmurda afiyetle yedik :) hem içinde herşey var hemde değişik bir çorba oldu işte.

Cevabın:

Tartışmaya katılmak için giriş yap. Kayıtlı değilsen, bize katıl ve çocuklu hayatını kolaylaştır. Nurturia hakkında daha fazla bilgi için tıkla
2010 haziran doğan bebekler

Tamamen Ücretsiz

Kaydol Tecrübeli anne ve babalardan yardım al. Sen de yardım et. Anı defteri, fotoğraf albümü, sorular, gruplar...