ozguranne'mizin dogumgunusu :))

Ynt: ozguranne'mizin dogumgunusu :))

05/18/2011 09:32:00

mutlu seneler özgürannem..

05/18/2011 09:52:00

nice güzel yaşlara Deniz'cim... sağlıkla, mutlulukla, bolca şans ile...

05/18/2011 10:12:00

Nurturia!nın en özgün annelerinden biri ve burada nefes alma kaynaklarımdan canım Deniz'im, özgür insanım iyi ki doğdun, iyi ki varsın. Her şey gönlünce olsun , güzel ailenle birlikte nice nice nice sağlıklı, mutlu, başarılı yıllara. 

05/18/2011 10:12:00

Özgüranne,nice mutlu yıllara,nice senelere :)

05/18/2011 10:16:00

doğum günün kutlu olsun :)

05/18/2011 10:17:00

Canım özgürannem, seni çok seviyorum! Doğum günün kutlu olsun!

05/18/2011 11:06:00

Doğumgünün kutlu olsun özgürannem, özgür kadınım, sevdiklerinle huzurlu & sağlıklı nice yaşlar diliyorum.Öpüyorum.

05/18/2011 11:14:00

sahici kadin, güzel insan özgüranne,

görüsmesek de hiç, çok yakin hissediyorum seni kendime; mesele ayni seyleri düsünmek degil, bazen ayni seyleri düsünmesek de hak verebiliyorum sana. insanca yaziyorsun/yasiyorsun ki bu, ayni olmasak da düsünmeye sevk ediyor beni. 

ne güzel insansin sen özgüranne. senden daha fazlasi gerek bu dünyaya. onun için daha fazla mi dogurmali :) acep?

iyi ki dogdun, iyi ki varsin; çok yasa, mutlu, saglikli, huzurlu, keyifli, sevgiyle yasa; kuzunla, sevgilinle, sevdiklerinle beraber koca bir ömür yasa. 

05/18/2011 11:20:00

Aaaa yeni gördüm...

Nice mutlu, sağlıklı yıllara..Doğumgünün kutlu olsun:)

Emine'nin dediklerine sonuna kadar katılıyorum ve bir şey de ben ekleyeyim: hani sabırla ilgili yazdığın bir yazı vardı ya blogunda, masamda oğlumun fotoğraflarının altında o yazı duruyor. Okuyorum zaman zaman, çok iyi geliyor.

İyi ki doğmuşsun:)

05/18/2011 11:24:00

mutlu yıllar özgürannem,seni tanıdığıma çok memnunum,iyi ki doğdun hep bizlerle ol...

Cevabın:

Tartışmaya katılmak için giriş yap. Kayıtlı değilsen, bize katıl ve çocuklu hayatını kolaylaştır. Nurturia hakkında daha fazla bilgi için tıkla
Doğum Günü Kutlamaları

Tamamen Ücretsiz

Kaydol Tecrübeli anne ve babalardan yardım al. Sen de yardım et. Anı defteri, fotoğraf albümü, sorular, gruplar...