12.07.2012 PERŞEMBE ÖĞLEDEN SONRA TİGEM BULUŞMASINA VARMISINIZ?

Ynt: 12.07.2012 PERŞEMBE ÖĞLEDEN SONRA TİGEM BULUŞMASINA VARMISINIZ?

07/12/2012 08:47:00

Aynen Allah yardımcın olsun inşallah , ama üstesinden gelirsin sen tatlım :))

07/12/2012 08:49:00

yani tabiiki gelirim herşey bebeler için ;) arabasız çocukla en uzun gittiğim yer dikmen-forum arasıydı o da geçen yaz.her yaz oluyo bi böyle demekki :)))

07/12/2012 11:42:00

komsumu da geiriyorum:)

07/12/2012 17:15:00

arkadaşlar herşey çok hızlı ve harikaydı bebişlerin hepsi birbirinden tatlı annelerde sıcak annaneleride unutmayalım tabi;))tez vakitte tekrar görüşelim..fotoları bekliyoruz..teşekkürler...

07/12/2012 18:07:00

ahh ahh gelemedim şimdi ben de böyle yorumlar yapıyor olmayı cok isterdim aklım bütün gün oradaydı , saat 5 e kadar gelme planım hala vardı ta ki eve gelene kadar eşimin acil bir işi cıktıgından dolayı gelemedim , tartıstık baya bekle götürcem dedi ona kandım :(((

07/12/2012 19:16:00

hava çok sıcak, ve sözkonusu olan da bebekler olunca biraz zor oldu tabi, biri zırlıyor öbürü uyuyor, ama yine de bebeklerimizin sosyalleşmesi için iyiydi. yine tekrarlamak ümidiyle. FOTOLARI BİRBİRİMİZE YOLLAYALIM.  Benim ve oğlumun fotosunu yakalayan varsa ekopuk@hotmail.com adresine yollar ise memnun olurum. ben şu yırtık pırtık kotu olan, yerde oğlu uyuyan anneyim

07/12/2012 21:34:00

:))))) zeynep evet baya bekledik yani seni ama neyse haftayada toplanıcaz mutlaka gel.

Rabiacım katılıyorum.fikir anası olarak en başta sana sonra katılan herkese tek tek teşekkür ediyorum.

organize olmak ve birbirimizi bulmak kolay oldu.sonrasında çooook sıcak bir günde çooooooooooookkk güzel bir ortamda ve çoğu ilk kez karşılaşsada çok içten sohbetli bir kıpraşma gerçekleştirdik.

hepsi birbirinden güzel yeni annelerle tanıştım bebiş sevdim sohbet-muhabbet süperdi.en son kalan 2anne ile ben ve kızım kâh çimlerde kâh masalarda 19:45 e kadar oradaydık.

İYİKİ GELDİNİZ ;)) darısı gelecek haftaya olsun.

07/12/2012 21:36:00

haaa bu arada fotolara daha ben bile bakamadım inanın ama çekmesi bile öyle güzeldiki ;))) isteyenlere mail atıp diğerlerini burdan yayınlıycam en kısa zamanda ;))

07/12/2012 22:15:00

kızlar bu arada haftaya olan kıpraşma için yer-gün-saat belirleyelim.birkaç kişi göksupark birkaç kişi papazın bağı olsun dedi.kime nezaman neresi uygunsa yazsın ortak bir karar verelim şimdiden.anca toplanırız.

bence gün salı veya çarşamba olsun malum cuma ramazan başlıyo hazırlıklar var anca.yer konusunda bana ikiside uyar.saate de 4 diycem bugünkü saat bile acayip sıcaktı.evet önerilerinizi yazın ;)

07/13/2012 06:22:00

Çiğdemcim haftaya inşallah gelicem eşim ne derse desn kanmıycam ona, zaten üzüldü sonra o da benim üzüldüğümü görünce haftaya sıkıntı oluşmaz inşallah, yalnız perşembe akşamları eşimin maçı oluyor hep o yüzden perşembe sıkıntı oldu benim için çarşamba benim için uygundur, salı da olabilir dediğin gbi ramazanda yaklaşıyor perşembe olmasın bu kez noooluuuur...

Cevabın:

Tartışmaya katılmak için giriş yap. Kayıtlı değilsen, bize katıl ve çocuklu hayatını kolaylaştır. Nurturia hakkında daha fazla bilgi için tıkla
Ankara Nurturia Üyeleri

Tamamen Ücretsiz

Kaydol Tecrübeli anne ve babalardan yardım al. Sen de yardım et. Anı defteri, fotoğraf albümü, sorular, gruplar...