17-18 Eylül MİGROS bebek bezi, mamalar ikincisi %50 indirimli

<123>

Ynt: 17-18 Eylül MİGROS bebek bezi, mamalar ikincisi %50 indirimli

09/17/2011 20:03:00

birpaket 21,90 4 paket aldık biz 3 paket fiyatı ödedik yani 66 ödedik

09/17/2011 20:32:00

melisin annesi çok teşekkürler. Gittik aldık bugün, uyguna geldi gerçekten de. unibaby yenidoğan 12'li paket de e-bebek'te indirime girmiş. 39.90 olmuş.

09/17/2011 20:33:00

huggieslerde indirim yoktu katolog indirimi varmış :( çok sinir oldum 1 paketle geri döndük ne yazık ki

09/17/2011 21:14:00

kızlar migrosun internet sitesi kangurum'da da geçerli bu kampanya. 75 tl üzeri sipariş verirseniz kapıya kadar ücretsiz getiriyorlar.

ben henüz 9 ayı yeni tamamladım. son 10 gündeyim. bu yüzden, 2 paket prima yeni doğan premium care, 2 paket mini, 2 paket de midi boy alıcam. sizce kullanış açısından mantıklı olur mu bu alışveriş? bir arkadaşım 1 paket 1 hafta 10 gün gidiyor dedi. bebişin aylık büyüme ortalamasını tahmin etmeye çalışıyorum. 20 günde yeni doğan stoğum bitse, 20 günden sonra mini boyu kullanmaya başlarım diye tahmin ediyorum. Doğru mu sizce?
kısacası bu şekilde stok yapsam karlı çıkarmıyım yani?

09/17/2011 21:24:00

migroslarin fiyatlarinin asiri yuksek olmasina kILIm! o orimalari ben zaten hep o inmis fiyattan aliyordum baska yerlerden.

ustelik su disney kartlari ile de yanilttilar bizi. ucretsiz saniyorduk, 2.5/4 tl imis tanesi ve soylemediler! yarin ciddi bir sikayet dilekcesi yazmayi dusunuyorum. miktar onemli degil ama yanlis bilgilendirmeleri ahlak disi. 100 tllik alisveris yaptigimiz icin 4 kart alma hakkimiz vardi, aldik baktik 10 tl gorundu ekranda, dedik hani ucretsizdir, kasiyer dedi merak etmeyin dusecek 10 tl hesabi kesince, sonra kesti odedik gittik dikkat etmedik, sonradan baktik ki 10 tl degil 7.5 tl dusmus.

09/17/2011 21:30:00

ulku benim eşimde almış o kartlardan bende parayla aldı sanıp kızmıştım ama gerçekten fişe baktığımda 10 tl düşmüş :) bi yanlışlıkmı oldu sizinkinde acaba.bence de ara hakkını.ben geçen gün ayran aldım migrostan 2tane eve geldik oğlana vericem bi baktım tarihi geçmiş .gitmeye üşendim uzak olduğu için 2 ayran parasından daha çok mazot yakıcam diye ama aslında gitmek lazım :(

09/17/2011 21:35:00

aa busybody cok tsk ederim, hemen gidip soyluyorum o zaman. zaten yolumuz ordan gecmese ben de soylemezdim belki. ama bezlerin fiyatlarina cidden cok kizdim.

09/17/2011 21:36:00

morkedi, bebiş henüz gelmedi :) bu yüzden anormal büyüyüp büyüyemeyeceğini tam kestiremiyorum. senin söylediğinden anladığım yenidoğan, 2 numara ve 3 numara olarak her numaradan en çok 2 paket alsam şimdilik mantıklı olacak değil mi? 4 numarayı sonra da alırım. elimde patlamasın istiyorum. bi çok kişi forumlarda uyarmış bu konuda fazla almayın diye

09/17/2011 21:42:00

yolcu, biz yenidogan hic kullanmadik, dogrudan 2 numaradan basladik. iki bebegimde de.

09/17/2011 21:48:00

yolcu canım birde her zaman kampanya bulunuyor bu şekilde.bence kaçırılmayacak bir kampanya değil .fiyatlar o kadar da ucuz değil yani diyorum.sen bilirsin ama bebek bezine o kadar para bağlamak uygun değil gibi geliyor bana .her zaman kampanya bulunuyor marketlerde .ama gidemem çıkamam diyorsan o ayrı .bu arada hayırlı olsun hayırlısıyla gelsin bebişin. bir konuda daha uyarmak isterim.yenidoğan hiç almadıysan bile 2 paketten fazla alma.sonrasında hemen 3 numaraya geçiliyor çünkü senin dediğin 2 numara yenidoğan oluyor zaten .sonrasında midi 3 noya geçiliyor hemen.1no prematüre bebekler içn olan küçük boy oluyor.dediğim gibi sen bilirsin ama mutlaka marketlerde kampanya oluyor sürekli.6 paket bez de evde epey yer kaplar sonuçta :))

<123>

Cevabın:

Tartışmaya katılmak için giriş yap. Kayıtlı değilsen, bize katıl ve çocuklu hayatını kolaylaştır. Nurturia hakkında daha fazla bilgi için tıkla
İndirim fırsatları

Tamamen Ücretsiz

Kaydol Tecrübeli anne ve babalardan yardım al. Sen de yardım et. Anı defteri, fotoğraf albümü, sorular, gruplar...