17-18 Eylül MİGROS bebek bezi, mamalar ikincisi %50 indirimli

<123>

Ynt: 17-18 Eylül MİGROS bebek bezi, mamalar ikincisi %50 indirimli

09/17/2011 22:01:00

busybody öncelikle teşekkür ederim iyi dileklerin için, para bağlamak konusunda haklısın galiba... üf kampanya lafını duydum ya hemen gaza geldim. aslında ben de bebek doğmadan stok yapmamak taraftarıydım. bugün indirim haberini duyunca ne oldu bilmiyorum. 6 paket alınca 30 tl filan kazançlı oluyor o cazip geldi herhalde...şimdi kafayı boşaltıp iyice düşünmeliyim. nasılsa yarın da devam ediyormuş, akşama kadar bi karar veririm. bu arada ben midi-mini arasındaki farkı bilmiyormuşum. aydınlattığın için çok sağol  o zaman alırsam 2 paket yenidoğan, 2 paket 3 numara midi alayım... ay iyiki sormuşum size, saolun valla...

09/17/2011 22:02:00

migrosta katalog kampanyasında olan 3 lü unibaby parabensiz ıslak mendil de 7,95 liraydı çok uygun geçen e bebekten 10 liraya almıştık ondan aldık 2 paket ama katalog ürünü olduğu için %50 kampanyası dahil olmuyor 

09/17/2011 22:25:00

arkadaşlar carefourda da kampoanya var. Gerçi küçük numaraları var mı bilmiyorum ama fırsat paketi için yarın son gün. 132 adet prima+3 prima ıslak mendil=38,90
Yolcu'nun sorusuna gelince; bence migros indirimde de olsa stok yapılacak en son yer. Bunun yanı sıra benim bebeğim de normal gelişmesine rağmen 6 kiloya kadar 2 numarayı kullandım. Çünkü her nekadar 3 numara kilo oarak uygun görünüyorsa da belli bi müddet sızdırma yapıyordu. Yani herkese göre değişiyor bu durum. Doğumdan itibaren hep gözünüz marketlerin bez f,yatlarında olacak. bizim hala öyle. bi de ilk bir ay günde en az 8 kez bez değiştiriyor. Çünkü devamlı küçük küçük cırtlıyor bebiş. Daha sonra yavaş yavaş azalıyor bu miktar. Alacaksan bencee 2 numara al.

09/18/2011 08:40:00

Ülkü, başak sizi dinliycem.. Şimdilik sadece 2 paket 2 numara almaya karar verdim sanırım 1 ay yeter onlar bana. Dediğiniz gibi daha sonra bebisin poposuna göre başka bir kampanyadan alırım ben de...

09/18/2011 12:13:00

morkedi bende elimde cep telefonun hesap makinası açardım bez de .hemen fiyatı bölerdim adet ne kadara geliyor diye.en çok bez reyonunda oyalanırdım eşim kızardı hatta. ama çok şükür 4 gün oldu bezi bıraktık.inşallah geri başlamayız :)

09/18/2011 12:14:00

PRİMANIN BÜYÜK PAKETLERİ 2 TL İNDİRİM YAPTILAR DİYE KAMPANYA DIŞIYMIŞ. BAŞKA DA 4+ BULAMADIM, FAYDALANAMADIM. UNIBABY HER YERDE 9.90A DÜŞÜYOR, M,GROSDA DÜŞÜRMÜŞTÜ, ŞİMDİ TEKRAR 13.50 YAPMIŞLAR, İNDİRİM ANLAMSIZ OLMUŞ.

<123>

Cevabın:

Tartışmaya katılmak için giriş yap. Kayıtlı değilsen, bize katıl ve çocuklu hayatını kolaylaştır. Nurturia hakkında daha fazla bilgi için tıkla
İndirim fırsatları

Tamamen Ücretsiz

Kaydol Tecrübeli anne ve babalardan yardım al. Sen de yardım et. Anı defteri, fotoğraf albümü, sorular, gruplar...