Bebek Kütüphanesi

07/09/2010 08:56:00

Üyenin kendi isteğiyle ya da kurallara aykırılıktan dolayı üyeliği sonlandırılmıştır.

Ynt: Bebek Kütüphanesi

07/09/2010 09:30:00

yeliz, ah ahh alamadim gitti, kirazin o efsane indirimini her yerde okuyorum, kacirmisiz.
hicbi yerde bulunmuyorlar artik. stokta olan yerler adi duyulmamis ucubik yerler ve fiyatlar ucuk.
zaten yas da gecti. bir yara olarak kaldi icimde.

07/09/2010 09:35:00

Kitap boyutlarının küçük olması ve kalın olması ile 1 yaşına kadar kemirdiği için ve özellikle 6 ayından sonra kumaş kitaplara ilgisiz olunca en dayanıklı kitaplar "Çiçek Yayıncılık Benim İlk Kitaplarım" oldu.
Begüm çok sevdi o kadar çok sevdi ki hiç bir tanesi yok, hepsini parçaladı ama o o zamanmış şimdi okutup,yorumlayıp yerine koyuyor :)

Kitaplığımızda,

Paticik Davranış Serisi.
Agustos Böceği ve Karınca..
Dev Şalgam..
Sİhirli Mısır Tanesi
Benekli Faremi Gördünüz mü?
Cemile Serisi..
Ercan ile Ebru'nun büyüme serüvenlerinin sesli kitaplarını elinden hiç düşürmez en çok da kahvaltı kitabını çok seviyor, bende almayan varsa tavsiye ediyorum, begüm altı aylıkken almıştık..
Bunlar aklıma gelenler..

07/09/2010 11:24:00

Özge'nin kaldığı yerden devam edeyim :) Listelediğim kitaplar, Ada'nın favori kitapları. Bir ara fırsat bulursam, tüm kitaplığının değerlendirmesi yapıp ekleyeceğim.

12-18 ay dönemi:

18 ay +:

(Tanıştığı dönem :18-20 ay arası)

(Tanıştığı dönem : 20-22 ay arası)

(Tanıştığı dönem : 22-24 ay arası)

(Tanıştığı dönem : 24 ay sonrası ) - Son bir kaç günün favorileri :)

07/09/2010 11:35:00

Özge yine Remzi Kitabevinden, aynı seriden 'Resimlerle 100 Hayvan'ı da tavsiye ederim Aylin biraz büyüyünce. Ada hala okuyor onu.

07/15/2010 13:20:00

Ben de, Monozebra Oyun Kartlarından aldım. 0-12 Ay bebeklere yönelik tasarlanmış oyun kartları.

Bebekler doğduklarında dairesel şekilleri ve yüksek zıtlıktaki renkleri seçebilirlermiş,  Monozebra oyun kartları bebeklerin bu özellikleri dikkate alınarak tasarlanmış. Bebekler doğduklarında dairesel şekilleri ve yüksek zıtlıktaki renkleri seçebildikleri için Monozebra oyun kartları bebeklerin bu özellikleri dikkate alınarak tasarlanmış. Kızım 8 aylık ben 2-3 aydır kullanıyorum. Oldukça memnun kaldım. Orman ve Çiftlik hayvanları diye 2 serisi var. Ben ikisini de aldım. Tavsiye ederim. Ayrıntılı bilgiye ulaşmak için:

http://www.monozebra.com/

Çiftlik Hayvanları Serisi  : http://www.hepsiburada.com/Liste/ProductDetails.aspx?categoryid=303251&productid=oyunacadem002

Orman Hayvanları Serisi: http://www.hepsiburada.com/Liste/orman-hayvanlari-serisi/productDetails.aspx?categoryid=303251&productid=oyunacadem001

08/03/2010 16:49:00

gruplara üye oluyorum ama neden yazamıyorum çok güzel olmuş ellerinize sağlık

08/18/2010 12:51:00

:) anne-baba kutuphanesinde soracaksin ozge.

Cevabın:

Tartışmaya katılmak için giriş yap. Kayıtlı değilsen, bize katıl ve çocuklu hayatını kolaylaştır. Nurturia hakkında daha fazla bilgi için tıkla
Kitap Kurdu

Tamamen Ücretsiz

Kaydol Tecrübeli anne ve babalardan yardım al. Sen de yardım et. Anı defteri, fotoğraf albümü, sorular, gruplar...