deyra'nın kuzusu Deniz Aras'ın doğum günü

Ynt: deyra'nın kuzusu Deniz Aras'ın doğum günü

05/11/2012 20:47:00

Deniz kuzusu dogum gunun kutlu ve de mutlu olsun :)

05/13/2012 10:26:00

Derya'min Deniz kuzusu, ne iyi ettin de dogdun. Seni cok cok seven ailen, biz nurti teyzelerin ve tum diger sevdiklerinle uzun, mutlu, saglikli bir omrun olsun. Hayat hep guldursun seni guzel cocuk. Derya'cim, hem anneler gunn hem de anneliginin ucuncu yili kutlu ve mutlu olsun.

05/13/2012 11:11:00

Deniz Aras iyi ki doğdun, sağlıklı, mutlu, sevgi dolu, aşk dolu özgür bir yaşamın olsun. Bir gün tanışmak ve o güzel yanaklarından öğmek dileğiyle:) Derya'cım nice mutlu yıllarınız olsun hep beraber..Öptüm çok...

05/14/2012 07:56:00

Aylinanne, aycacigim, sceylan, elifcim, burcakcigim, senemim, ozlemim, cok cok operim guzel annelerim

05/14/2012 08:05:00

Mutlu yillar Deniz Aras :)

05/14/2012 09:04:00

doğum günün kutlu olsun Deniz Aras.nice yıllar...

05/15/2012 07:36:00

Zeynep, Elfe çok çok teşekkür ederim. Hep mutlu olsun kuzularımız

05/15/2012 07:57:00

deniz oğlan doğum günün kutlu olsun,sağlıklı mutlu yıllar diliyorum tüm sevdiklerinle,öpüyorum yanacıklarından:))

05/15/2012 08:53:00

Serabım biz de öperiz deryalıdenizli

05/15/2012 11:00:00

…önce birdim, sonra O’nunla “ikimiz” oldum.. sonra “sen” geldin..gelmeni beklerken koocaman oldum, kocaman bi göbek, kocaman bi telaş, bildiğin telaşe müdürü oldum! sana ilk dokunduğumda “hayatımın en güzel ödülünü” kucaklayıp en birinci şampiyon oldum… sonra bi garip oldum, “biz seninle n’apcaz şimdi, ne kadar küçüksün, ne kadar bana muhtaçsın, ama bu çok korkutucu!” diye epey bi panik oldum… ama kokunu duydukça, seni hissettikçe, bana her baktığında daha bi sakin oldum… seninleyken dünyanın en mutlusu ben oldum, gülüşünün sıcağında ışıl ışıl oldum... sen büyürken hiç olmadığım kadar acemi bi öğrenci oldum..bilmiyorum kaç günler boyunca yemek yemeden, tuvalete gitmeden, oturmadan, uyumadan, dinlenmeden “seni” büyütürken kendimce bi kahraman oldum…neden sonra “niye böyle yaptığımı” anlamaya çalışıp, işleri ve seni “oluruna” bırakıp normal insan kıvamına gelir gibi oldum.. en çok da “budün işe ditme anne” diye bana kuzu gibi bakarken, evden çıkıp, merdivenlerden gözlerimi silerek inerken “sen” oldum… sen nefessiz kaldığında içimden sana nefes oldum… sen çiçek gibi bir açıp bir solarken toprağına su, yaprağına rüzgar olmak istedim, yapamayınca “neden” diye kime sorsam bilemedim, sersem gibi oldum… geldi geçti, oldu bitti, baktım ki ben telaştayken sen büyümektesin keyifle, neşeyle, biraz daha emin oldum ki “çocuk akar annesi bakar”, e o zaman sen akarken biraz daha sakin bakar oldum… seninle tekrar çocuk oldum, bendeki çocuk zaten soteye yatmış “sen” gibi bişey bekliyordu ortaya çıkmak için, sen gelince yine “ebe” oldum, “eşek” oldum, artık her yarışta ben en “birinci” olmasam da senin ardından ben de “ikinci” oldum… “ama sen anne oldun artık”la başlayan bütün cümlelere acayip sinir oldum… sandılar ki sen bana engel oldun..bilmiyolar ki ben seninle daha bi “provoke” oldum, bi sürü şey için daha bi cesur oldum.. bu kadar çok şey olmuşken seninle, şimdi bi baktım da, halimden pek bi memnun oldum be güzel oğlum… ben iyi ki anne oldum… iyi ki “sen”in annen oldum… bana her gün “sen”… seninle her gün benim “anneler günüm”… .

Cevabın:

Tartışmaya katılmak için giriş yap. Kayıtlı değilsen, bize katıl ve çocuklu hayatını kolaylaştır. Nurturia hakkında daha fazla bilgi için tıkla
Doğum Günü Kutlamaları

Tamamen Ücretsiz

Kaydol Tecrübeli anne ve babalardan yardım al. Sen de yardım et. Anı defteri, fotoğraf albümü, sorular, gruplar...