Batıkent Çakırlar civarındaki anneler ve melekleri...

10/19/2012 10:01:00

Merhabalar ben çakırlarda oturuyorum ve Ankaraya yeni taşındığımdan burda kimseyi tanımıyorum tanışmak isterim ... sesimi duyan oldu mu acaba?

Ynt: Batıkent Çakırlar civarındaki anneler ve melekleri...

10/19/2012 10:10:00

Eryamandayım ama haftasonları Çakırlar'a, annemi ziyarete giderim. Göbekte, Dominos pizzaya yakın başında büyük büfe olan sokakta Botanik 10 sitesi.  Aşağıdaki parka indiririm genelde oğlanı, tellerinizi özelden paylaşırsak görüşebiliriz. Haftaiçleri çalıştığım için gitmiyorum ama ya cumartesi ya pazar gidip tüm gün kalıyorum genelde.

10/19/2012 10:15:00

Merhaba Emine, yanıtın için teşekkürler Ankarada tanıdığım birileri yok yeni taşındığımız için paylaşımda bulunabileceğim birilerini arıyordum iyi oldu. Sen ne tarafta oturuyorsun?

10/19/2012 11:16:00

Çakırlarda oturuyorum. Büyük göbeğe çok yakınım.

10/19/2012 12:14:00

merhaba elfide bende göbeğin karşısındayım ya buralarda çok fazla bebekli anneler var hep görüyorum hatta iki tanesiyle tanışmıştıkta parkta ama sonra karşılaşmadık telde almadığım için görüşememiştik. Sen çalışıyor musun?

10/22/2012 10:29:00

Merhaba bende İstanbul yolundayız batıkent sayılır. Hoşgeldınız. Evet tanışmak ii olur.

10/22/2012 10:39:00

bende çakırlar tarafındayım büyük göbeğe yakın sayılır ivedik organizeye doğru hangi sitedesin??

10/30/2012 19:46:00

Merhabalar biz de kardelen muhtarlığının yanındaki sitedeyiz, çakırlara çok yakınız kış geliyor artık eve kapanacağız..Ev gezmeleri veya buluşmalar bize çok iii gelecek..Görüşme dileğiyle

Cevabın:

Tartışmaya katılmak için giriş yap. Kayıtlı değilsen, bize katıl ve çocuklu hayatını kolaylaştır. Nurturia hakkında daha fazla bilgi için tıkla
Ankara Nurturia Üyeleri

Tamamen Ücretsiz

Kaydol Tecrübeli anne ve babalardan yardım al. Sen de yardım et. Anı defteri, fotoğraf albümü, sorular, gruplar...