bebiş odası skandalı...

<12>
03/25/2011 17:12:00

belki biraz saçma ama bebişin olacağını öğrendiğimiz zamandan beri ev hakkındaki yüzlerce fikir değişiminden acayip sıkılmış bulunmaktayım bu buhranda sevgili kv ve kp nin de katkıları oldukça büyük sağolsunlar,evimiz kendimizin kv ile de aynı binada alt üst oturmaktayız,ancak benim evim 2 oda ve kv minse +1 oda fazlası var bize hamileliğimin ilk zamanlarında siz aşağı taşının biz 2 kişiyiz diyen kv ve kp şimdi yukarıda kendilerine yatacak yer bulamıyorlar yok oda yaptıralım orda kalın yok siz aşağı inin biz çıkalım ,şuan son anlarımı yaşıyorum sabrımın az kaldı sıyırmak üzereyim taşınmaya kalksam eşya dolu eve nasıl eşya yerleştirilir?kalsam ev resmen inşaata dönecek,şimdi sevgili kv ve kp benide karmaşıklığa soktular ama kimse çıkaramıyo çıldıracağım....

Ynt: bebiş odası skandalı...

03/25/2011 23:48:00

ben de bi hevesle kiza oda yaptim ama sadece dolap ve komidin :) yatagini da besik almistik.. kiz 21 aylik hala bizim odada yatiyo kendi odasi sadece oyun odasi oldu... bence de hersey olacagina varir. sen bu hamile halinle hic üzülme takma kafana... bence annesiyle babasiyla esin konussun sen hic muhattap olma...ayip cunku yaptiklari :) siz su an alt katta misiniz? yoksa üst katta mi?

03/26/2011 06:20:00

Lalik& Aishwarya +1

03/26/2011 11:48:00

ehü tesekkür ederim... bir de bizim burada (adapazari, gelin geldim de) bebek odasi gorme adeti var... ay komsular falan e nerede bebegin odasi diyo iste burasi diyorum duz bi dolap bi de sifonyer bi kulplari ayiliydi :) onlari da simdi silikon kulplarla degistirdik cunku o kulplar allah korusun cocuk düsse kafasini yarardi! süslü iyi hos da buyudukce yaramazlara yaramiyo süs püs :) koçtaş'tan aldim kelebek slikonlari babamla esim 10 dkda degistirdi yepyeni oldu odamiz :) ikea'dan da bi sehpa iki mammuth sandalye bi de oyuncak ve kitaplara kucuk bi kütüphane sahane! hem cok daha ucuza cikti hem de kizim odasindan cikmak istemiyo :) O kocaman buyuyen yataklardan mi alsam demistim ben de ilk baslarda ama sonradan babasi kizim kendi secer yatagini dedi zaten hala park yatakta yatiyor cunku kafa goz vurup durdu ahsap bebek yataginda... :)

03/26/2011 13:55:00

bence hiç üzülme bunlar için. hamileliğinin tadını çıkar. lalike katılıyorum. nasıl olsa uzun bir süre sizin odada yatacak. bende park yatak alıp yatak odasına koydum. iki şifonyer de ekledim eşyaları için. şimdilik evin diğer düzenini bozmadık. ancak bir buçuk iki yaşına doğru oda yapmayı planlıyorum. ozamana kadarda çok zaman var:)ayrıca bebek odası yaptığında; sen kendi yatak odanda o da odasında yattığında gece çok zor oluyor.uyku sersemi bir kaç kez kalk bir odadan diğerine geç falan. ya sen onun odasına yerleşirsin bir süre sonra yada o seninkine:)tecrübeyle sabittir:)))

03/27/2011 07:26:00

@aishwarya
ben şuan üst katta oturuyorum ve kv de alt katta yani eşyalı eve taşınmaya da çalışacağım birde toplanma derdi falan kendim yapabilsem hepsini zaten dert etmicem ama malum bu halde zor bu yüzden de sıkıntı yapıyorum işte.
@lalik
eşim sağolsun konuşuyor zaten ama konu onların karar verememesi aslında kendi evimiz olmasa hiç  uğraşmazsın kiraya çıkarsın ama  bide çalışıyorum yani bebişe işe başladıktan sonra bakabilecek ilk kişi maalesef kv:(( kendi annem uzak bana biraz işte böyle hep soru işaretleri...
birde sanırım hamile olunca daha da takıntılı oluyor insan ben öyleyim şahsenn:))

03/27/2011 08:12:00

bilyorum ki bende yardım eden çok olacak ama ben diyorum ya iyice takıntılı biri oldum çıktım:))seninde dediğin gibi eşyalı eve taşınacağım zor ama bakalım nasıl olcak teşekkürler aishwarya..

04/01/2011 15:15:00

eveeet sonunda dar bir zamanda hiç plansız birşekilde pazartesi taşınıyorum ,olsun en azından kısa bir sürede kurtulmuş olacağım bu dertten,anladım ki beni yoran belirsizlikmiş:))

04/01/2011 23:32:00

belirsilik en kötü şey :( oh artik rahatladiysan supeeeeeer :))

04/02/2011 10:53:00

en azından artık bişeylere başlandı ,ne yapacağımı biliyorum artık..rahatladım valla:))

04/06/2011 18:12:00

taşındııım sonunda ohhh be:)))

<12>

Cevabın:

Tartışmaya katılmak için giriş yap. Kayıtlı değilsen, bize katıl ve çocuklu hayatını kolaylaştır. Nurturia hakkında daha fazla bilgi için tıkla
Dert Ortağım Benim

Tamamen Ücretsiz

Kaydol Tecrübeli anne ve babalardan yardım al. Sen de yardım et. Anı defteri, fotoğraf albümü, sorular, gruplar...