Emzirenler ne yapsin?

12/26/2012 21:35:00

Bende bi kadroya dahilim. Emziren anneler kati diyet yapamaz ama elbet yapabilecegimiz birseyler vardir. Hadi bakalim nedir onlar?

Ynt: Emzirenler ne yapsin?

12/26/2012 22:16:00

Kimse bisey yazmiyorki anacim :( ben yazayim bari planimi. Emziren anne olaraktan kati diyet yapmayacagim. Bakliyat yiyemiyorum malum mintiye gaz yapiyor. Protein ve sebze agirlikli beslenmeye devam edecegim sadece su cikolatayi biraksam bile cok sey farkedecek eminim :) tatli ihtiyacimi ictigim bir kase hosafla karsilarsam sahane olur diye dusunuyorum. Zaten tam bugday ekmegi yiyorum oda sadece kahvaltida. Artik bi zahmet kahvaltida yedigim bal kaymagada veda edecegim :( gunden 3 kere 1,5 lt lik siseyi subile doldurum iciyorum. Bundada bir degisiklik olmayacak. Daha 1 ay once dogum yaptigim icinde agir spor yapamayacagim ama yarin itibariyle yuruyus yapicam. Simdilik planim bu. Uyanlar??

12/26/2012 22:44:00

Saf protein degilde protein + sebze yapalim. Yani mutlaka bir salata olsunnyada sebze yemegi gun icinde.

12/26/2012 23:08:00

Bendede bir koca varkii tehoooyyy tey tey! Adam ya et yada bakliyat yer. Sebze yemegine karsi antipatisi var deliriyorum!

01/02/2013 14:07:00

hamileyken bile bu kadar yemiyordum ben ya..hele tatlı isteyim tavan yapmış durumda.. halim vahim sanırım.. :)

Cevabın:

Tartışmaya katılmak için giriş yap. Kayıtlı değilsen, bize katıl ve çocuklu hayatını kolaylaştır. Nurturia hakkında daha fazla bilgi için tıkla
Yeniden 'taş' olalım !

Tamamen Ücretsiz

Kaydol Tecrübeli anne ve babalardan yardım al. Sen de yardım et. Anı defteri, fotoğraf albümü, sorular, gruplar...