Yılbaşı Partisi

Ynt: Yılbaşı Partisi

12/24/2011 17:15:00

ben gelemedim eminim çok güzel geçmiştir resimleri görmek için sabırsızlanıyorumm

12/24/2011 19:01:00

oğlum ben çok eğlendik... bi o kadarda yorulduk... :) mekan çok güzeldi.. dolu dolu bi buluşma oldu... içimde kalan tek şey pastanın tadına bakamamış olmak.. üstelik içinden dansözde çıkmadı :P herşey için teşekürler belkıs ve özlem... çocukların peşinde koşarken yeni arkadaşlarla kaynaşma imkanım olmadı.. annelerin buluşmasında görüşmeyi çok isterim onlarla... 

12/24/2011 19:35:00

evett herşey çok güzeldi herkese teşekkürler

12/24/2011 19:38:00

emrecim tam tamına herseye katılıyorum pastanınn tadına dahi bakamadım bende :)) ama oğlum yedi bana yeter... hersey için tekrar tesekkürler basta özlem ve belkıs olmak üzere herkese... yine hersey cok güzeldi ;)

12/24/2011 19:59:00

Herkes eğlendiyse ne mutlu bize..Çocuklardan annelere pek fırsat kalmadı, bu buluşma onlarındı artık anneler buluşmasına saklayalım daha çok kaynaşmayı ve sohbet etmeyi..Ama pasta güzeldi kaçırmışsınız:)

12/24/2011 21:11:00

fotoğrafları yüklemeye çalıştım, daha çok var mail adreslerinizi yazarsanız mail de atabilirim..

12/24/2011 22:35:00

Herşey çok güzeldi, teşekkürler özlem ve belkıs:)

12/24/2011 22:44:00

ben nurtiye sık gıremedıgımden kıprasmaları hep kacırıyorum..ama bı kıprasmaya katılmak cooooooook ıstıyorum...:((((((((((((

12/25/2011 12:59:00

organizasyon gerçekten çoookk güzeldi...Özlem ve Belkıs'a çok teşekkürler..benim böle birşeye çok ihtiyacım vardı..her ne kadar çocuklardan kaynaşmaya pek fırsat olmasa da başlangıç için çok güzeldi..Bade bile o kadar yorulmuş ki gece uzun zamandan beri deliksiz uyudu ilk defa:)))tekrar buluşmayı ve sizi daha yakından tanımayı iple çekiyorum...:)

12/25/2011 12:59:00

organizasyon gerçekten çoookk güzeldi...Özlem ve Belkıs'a çok teşekkürler..benim böle birşeye çok ihtiyacım vardı..her ne kadar çocuklardan kaynaşmaya pek fırsat olmasa da başlangıç için çok güzeldi..Bade bile o kadar yorulmuş ki gece uzun zamandan beri deliksiz uyudu ilk defa:)))tekrar buluşmayı ve sizi daha yakından tanımayı iple çekiyorum...:)

Cevabın:

Tartışmaya katılmak için giriş yap. Kayıtlı değilsen, bize katıl ve çocuklu hayatını kolaylaştır. Nurturia hakkında daha fazla bilgi için tıkla
Bursa Nurturia üyeleri

Tamamen Ücretsiz

Kaydol Tecrübeli anne ve babalardan yardım al. Sen de yardım et. Anı defteri, fotoğraf albümü, sorular, gruplar...