Çocuğunuzun Eğitimi İçin Öğretmenler/OyunAblası/ Bakıcı Arayanlar.

<12>

Ynt: Çocuğunuzun Eğitimi İçin Öğretmenler/OyunAblası/ Bakıcı Arayanlar.

11/25/2010 12:25:00

Merhaba :)
üniversite öğrencisiyim...
istanbulda  anadolu yakasında  oturuyorum avrupa yakasınada ulasımım kolay öğrenciyim iett otobuslerını ıyı bılıyorum :)
20 yasındayım...
sıgara kullanmıyorum..
kardeşimden dolayı ablalık tecrubem var, ıyı bır abla olduguma ınanıyorum :)
çoçuklara şeker dagıtma gıbı aktıvıtelerde çalışmışlıgım var...
Az çok yemek yapmayıda bılıyorum Smile...(bu konudada elımden geldıgınce yardımcı olmaya calısırım)
oyun ablası arayanlar benımle ıletısıme gecebılırler...
okulugum oldugu ıcın hafta ıcı musaıt oldugum gunler ve saatler farklı gorusulerek uygun bır zaman ayarlanır ,hafta sonları ıse tam gun musaıt oluyorum...
ilgilenenler için mailim; pelinsworld@gmail.com

01/30/2011 21:43:00

merhaba, neslin iletişim bilgilerinizi banada özelden gönderebilirmisiniz.
teşekkürler..

02/17/2011 02:48:00

damla_cankaya@hotmail.com

02/17/2011 05:36:00

Ajans mıısnız? İletişim bilgilerinizi bende alabilr miyim? Çok acil

Ynt: Çocuğunuzun Eğitimi İçin Öğretmenler/OyunAblası/Özel öğretmen

02/17/2011 07:50:00

Merhaba biz ajans olarak çalışmıyoruz.Çocuk gelişimi mezunları öğretmenleri için  yeni bir çalışma ortamı sunumak adına ilan vermekteyiz.Birçok aile zaman kısıtlıgı yüzünden çocukları ile zaman geçirememekte veya kendine zaman ayıramamakta yeni oluşturacağımız iş olanağı sayesinde aileler hem kendilerine vakit ayırabilecek hemde çocukları eğitimli kişiler tarafından eğitilecektir.
Oyun ablası adı altında belirlenen saatlerde istekleriniz doğrultusunda eğitim verilmektedir.

İyi günler diliyorum.
                                          Email: nesli_msnn@hotmail.com

02/17/2011 18:20:00

merhaba,
24 yaşındayım.. istanbul üniversitesi öğrencisiyim.. istanbulluyum.. daha önceden 3 bebişe oyun ablası ve bakıcılık yaptım.. referans vermem mümkün.. çocuk gelişimi ile ilgili herhangi bir bölüm okumadım fakat çocuklara karşı aşırı bir ilgim var.. sigara kullanıyorum fakat hiç bir zaman ÇOCUKLARIN YANINDA SİGARA İÇMEDİM o kadar düşkün olduğum birşey değil.. kartalda oturuyorum.. sormak istediğiniz başka birşey varsa mailinizi bekliyrm..

<12>

Cevabın:

Tartışmaya katılmak için giriş yap. Kayıtlı değilsen, bize katıl ve çocuklu hayatını kolaylaştır. Nurturia hakkında daha fazla bilgi için tıkla
Bakıcı/Yardımcı Önerileri

Tamamen Ücretsiz

Kaydol Tecrübeli anne ve babalardan yardım al. Sen de yardım et. Anı defteri, fotoğraf albümü, sorular, gruplar...