Hangi oyun ablası? Çok kararsızım...

<123>

Ynt: Hangi oyun ablası? Çok kararsızım...

09/23/2011 18:31:00

Firmadan kadına msj attım sımdı, deneme suresı verılmıyor yazmıs :S

09/23/2011 18:40:00

Valla cok ilginc ilk defa duyuyorum kavunmu kicini koklayip alacaksin cocuguna oyun ablasi secmeye calisiyosun, ozaman bence soyle yap once icine daha cok sininden basla bak, izle, dene caktirmadan zaten ilk gunden %90 belli oluyor o kisinin senin icin uygun olup olmadigi, olmayanin direk biseyleri batiyor insana, baktin o sana uygun degil firmayla gorus ben bununla yapamadim digerini istiyorum de tapusunu almiyosun ya ustune degistir hemen 2. Secenekle :)

09/23/2011 18:42:00

zaten ucretsız deneme suresı yok demeye calısıolar sanırım, yanı heralde begenmezsem zorla mı :)) ben fırmayı yrn arayıp pzts baslasın dıcem dılan ıcın, bakalım hayırlısı...

09/23/2011 18:44:00

Zaten ucretini vermemde demiyosun herhalde, tabiki saat ustunden hesaplanip verilir emeginin karsiligi :)

di 6Y
09/23/2011 19:14:00

Dilan ;)

09/23/2011 20:57:00

bencede dilan =)

09/24/2011 06:38:00

ailesiyle de tanışmak istesem çok mu ayıp olur acaba, akşam bunu düşündüm de biraz.. sonuçta daha genç kız, nasıl bi aileden geldiği de önemli, nası bi anne tarafından yetiştirilmiş acaba.. böyle bi talebim olabiliyo mu ki?

09/24/2011 10:39:00

merhaba ben de böyle bir iş arıyorum kafanızı karıştırmak istemem ama henüz birisiyle anlaştınız mı ?

09/25/2011 19:51:00

Nerede oturuyorsunuz bilmiyorum ama, kızım dünyaya gelmeden önce psikolog ve müdür olarak çalıştığım kurumda öğretmen olarak çalışan çocuk gelişimi bölümü mezunu, hatta birincilikle bitirmiş bir çalışanım vardı. Ben kurumdan ayrıldıktan sonra kendisi de üniversiteyi kazanmış -anaokulu öğretmenliği- ve boş zamanları için bu tarz bir iş aramaktaydı. En son bir kaç ay önce görüşmüştüm. Dilerseniz iletişim bilgisini sizinle paylaşabilirim. Bakırköy-Bahçelievler civarında oturuyordu bahsettiğim kişi.

12/07/2011 14:37:00

merhablar bende etüt öğretmeniyim

bahçeşehirde oturuyorum

sigara kullanmıyorum 24 yaşındayım

reklamcılık mezunuyum

okul öncesi öğretmenliği öğrencisiyim

4 tane 6-16 yas aralığında öğencilerim var

onların psikomotor gelişimlerini destekleyici faaliyetler ile birlikte derslerinede yardımcı olmaya çalışıyorum

<123>

Cevabın:

Tartışmaya katılmak için giriş yap. Kayıtlı değilsen, bize katıl ve çocuklu hayatını kolaylaştır. Nurturia hakkında daha fazla bilgi için tıkla
Gündüzlü ve Yatılı Bakıcı, Dadı, Oyun Ablası İlanları

Tamamen Ücretsiz

Kaydol Tecrübeli anne ve babalardan yardım al. Sen de yardım et. Anı defteri, fotoğraf albümü, sorular, gruplar...