ikizlerin uykusu

04/20/2011 14:27:00

ikizlerle yaşamak hem çok güzel bi okadarda zor benim en zorlandığım konu gece uykusu birini emzirirken diğeride uyanıyor ve oda emmek istiyor.mümkün olmayınca ağlamaya başlıyor ve uykusu açılıyor tabi diğerininde her türlü yöntemi denedik ama aşamadım.uyumayı okadar özledim ki

Ynt: ikizlerin uykusu

01/12/2012 19:06:00

yazalı 9 ay olmuş nasıl bir çözüm buldun?? Bu ikiz kızların püf noktaları nelermiş :)

01/13/2012 08:23:00

püf noktaları olmuyor bu modellerin.)) Ben aynı anda emziriyordum yoksa kıyamet kopar. Aynı anda emzirmeni tavsiye ederim büyük kolaylık oluyor. Ama uyku olayını biz daha geçen ay aştık. Uykusuz geceler seni bekliyor. Aama bence en zor kısmı ilk başlar sonra daha kolaylaşıyorlar.

01/13/2012 08:28:00

ilk 5 ay inşallah annem yanımda olacak sonra tek bakacağım bende aynı anda emzirmek istiyorum bazıları çok zor diyor aynı anda emzirme işine korkuyorum yapamam diye. inşallah uykuyu severler yoksa yanmışız :) 

Cevabın:

Tartışmaya katılmak için giriş yap. Kayıtlı değilsen, bize katıl ve çocuklu hayatını kolaylaştır. Nurturia hakkında daha fazla bilgi için tıkla
İkiz Anneleri

Tamamen Ücretsiz

Kaydol Tecrübeli anne ve babalardan yardım al. Sen de yardım et. Anı defteri, fotoğraf albümü, sorular, gruplar...