2 yaş için tavsiyelerinizi yazar mısınız?

02/15/2012 09:55:00

Yeğenlerimiz iki yaşına giriyor. Hediye olarak oyuncak aldık. ancak ben kitap da almak istiyorum. neler tavsiye edersiniz?
Bir de kitaplarını koyacak bir kitap kutusu gibi önerebileceğiniz bir şey var mı? (evlerine raf yaptırmak pek makul gelmedi :) )

Ynt: 2 yaş için tavsiyelerinizi yazar mısınız?

03/05/2012 11:04:00

AÇ TIRTIL

Yataktan Düşen Ayıcık

Memo ve Ay

Kelebeklerin Yolculuğu

Uykusuz Bir Gece

Küçük Vak Vak

Kültürlü Kurt

Pırtık Tekir

Tostoraman'ın Yavrusu

yaramaz fındık

03/05/2012 11:34:00

smhsmh'in önerilerine ek olarak

Kim Korkar Kırmızı Başlıklı Kızdan

Zogi

Değnek Adam

Tüm Tübitak kitapları

Minik Balık

Yavru Ahtapot Olmak Çok Zor

Tostoraman

Nohut Oda Bakla Sofa

Say say bitmiyor. Çocuk kitapları harika. İlgi alanı neyse ona göree seçebilirsiniz. Ayrıca oğlumun kitaplarının listesi şurada. http://yagizlahayat.wordpress.com/yagizin-kitapligi/ Pek çoğunun tanıtımı da var blogda. Belki seçiminize yardımcı olur.

Kutu olarakda oğlumun dergileri için İKEA'dan bez bir kutu almıştık. IKEA'da bu tarz alternatif çok. Bir bakabilirsiniz.

03/05/2012 11:38:00

En sevdiklerimden Mamutlu Börek ve Karda Ayak İzleri'ni unutmuşum :-)

03/05/2012 11:53:00

http://www.timascocuk.com/kitaplar/mini-masallar/mini-masallar-set.aspx   ; bizim bu aralar favorimiz...bir de bebek koala serisini de uzun zamandır seviyor kızım..

03/05/2012 12:36:00

değnek adam stokta yoktu ben şuan alacaklarımı listelemiştim onlarıda favorilerime ekleyeyim 

sağol canım 

Cevabın:

Tartışmaya katılmak için giriş yap. Kayıtlı değilsen, bize katıl ve çocuklu hayatını kolaylaştır. Nurturia hakkında daha fazla bilgi için tıkla
Kitap Kurdu

Tamamen Ücretsiz

Kaydol Tecrübeli anne ve babalardan yardım al. Sen de yardım et. Anı defteri, fotoğraf albümü, sorular, gruplar...