http://www.nurturia.com.tr/groups/thread/f57d0b19-7f5a-4674-bb6c-9f9a001a1744/1/igne-oyasi-havlu-kenari-oyalari-sizin-icin-oruldu

11/15/2011 20:30:00

Arkadaşlar pazara koyduğum elişlerini annem yapıyor.Resimlerden belli olur ne kadar düzgün olduğu.Çeyizlik isteyen olursa her renk her model yapılabilir.Annem torunları için hesap açtırdı bu elişlerinden kazandıklarını ayrı torunları için biriktiriyor.Torunların eğitimleri için.Bu sebeple bende satışlarına destek olmak için bir kaç yere yazmak istedim. Ptt kargo ile (kaç tane alırsanız alın sabit) 5 tl ye adrese teslim gönderilir. Bunların dışında bebek ve büyüklere örgülerde yapıyor.Hırka yelek vs ...Bunlar şimdilik benim elimde olanlar .Kendisinde daha farklı renklerde ve modellerde hazır olanlarda var.

İlk 3 iğne oyası son 3 üç normal dantel .Pazaryerimde uzaktan görünüş resimleri ve fiyatları mevcut arkadaşlar. Beğendiğiniz olursa yardımcı olmak isterim.

Cevabın:

Tartışmaya katılmak için giriş yap. Kayıtlı değilsen, bize katıl ve çocuklu hayatını kolaylaştır. Nurturia hakkında daha fazla bilgi için tıkla
2.Yeni

Tamamen Ücretsiz

Kaydol Tecrübeli anne ve babalardan yardım al. Sen de yardım et. Anı defteri, fotoğraf albümü, sorular, gruplar...