keçiörenliler gelin tanışalım, kaynaşalım:)

Ynt: keçiörenliler gelin tanışalım, kaynaşalım:)

12/25/2010 13:25:00

kısmet işte önceden biz anneler hiç bi plan yapamyız diye işte bunun için demiştim hasta olan olana
fatmabera geçmiş olsun benim kızın da kulakta sorun var şansa havada çok soğuk bakalım eşime çok ısrar ediyorum ama inşallah gelebiliriz
benim için zor olanı çoçukları hiç bir yere bırakamam ben nereye onlar oraya ahhhhhh annem yanımda olacaktıki şimdi offffffffffffffffff offffffffffffffff gurbetttttttt yaktın beni

12/25/2010 13:32:00

Anneler....İlaç gibi değil mi??

Umarım gelebilirsin.....

12/25/2010 13:37:00

sağol cnm sizede geçmiş olsun ALLAH şifa versin.inş.anne var ama ben kızımıda getirmek istiyorum gelebilirsek.onunda değişik arkadaşları olsun diye iyi olur getir senede niş. severiz hemde fıstığı

12/25/2010 20:48:00

ya eşim bütün gün çalıştı daha yeni geldi maalesef.nasıl geçti buluşma .bari oonları dinleyelim.  :(

12/25/2010 23:06:00

buluşmaya gelmek için bütün imkanlarımı zorladım ama nafile benim küçük melek izin vermedi ateş ve dediğim gibi kulak ağrısı mızmızlık ağlama nöbetleri
benim bütün hazırlığımı alt üst etdi hazır ve nazır bi biçide hazırlanmışken ne yazıkki gelemedim hep aklımdaydınız anca 1 saat önce uyuttum bu arada yine doktora gittik sizler belki kahve içerken ben doktor yolllarındaydım
bende çok merak ettim nasıldı gelemeyen anne varmı başka
eski günlerimi çok özlüyorum hadi kızım hazırlan çıkıyoruz dediğimde bi bakıyordumki kendimi dışarda buluyordum offffffffff offfffffffffff
neyse inşallah benim meleğim bir an önce iyileşirde bende rahat ederim onun huzursuzluğu ağlaması beni çok üzüyor

12/26/2010 13:53:00

selam kızlar, buluşmayı merak edenler, gelemeyenler (sizi gidiler), yalnızca 3 kişiydik ferda, melek(hülya) ve bendeniz, ancak gayet keyifli geçti, iyiki gelmediniz filan:P

tabii ki şaka yapıyorum bi gözümüz hep gelende gidende kaldı başka gelen yok mu diye, ancak  gelmek isteyipde gelemediğinizi tahmin ettik, bi dahakine diyelim inşallah

12/26/2010 13:57:00

bu arada bebeklerinize geçmiş olsun benimkide hasta hala bir an önce iyileşirler inşallah. Allah hepsine şifa versin!

12/26/2010 15:57:00

sizi gidilerden biri benim verda:)
vallahi aklım sizdeydi ama işin içine çoçuk girince birde hastalık olunca zor
kısmet inş . birdahaki sefere biraz havalar ısınsın işte o zaman süper olur

12/27/2010 07:03:00

kızlar ya kusura bakmayın ençok gelmeyi iseyen bendim ama kısmet olmadı.benimde aklım hep sizdeydi kusura baklamyın lütfen.çok özür diliyorum.

12/27/2010 07:06:00

Zararı yok arkadaşlar umarım bir dahaki buluşmaya hepiniz gelebilirsiniz. Önemli olan kuzular iyileşsin. Umarım hepsinin de keyfi yerindedir.

Buluşmaya gelince 3 kişiydik ama hakikaten 10 kişilik performans sergiledik. :))))Bolca sohbet ettik. Ferda ve Verda (çok uyumlu oldu:))) çoook  tatlı annaler zaten....Benim çenem biraz fazla düşmüş olabilir ikiside çok nazik oldukları için uyarmadılar sağolsunlar:)))))

Kısaca güzel bir akşamdı....

Cevabın:

Tartışmaya katılmak için giriş yap. Kayıtlı değilsen, bize katıl ve çocuklu hayatını kolaylaştır. Nurturia hakkında daha fazla bilgi için tıkla
Ankara Nurturia Üyeleri

Tamamen Ücretsiz

Kaydol Tecrübeli anne ve babalardan yardım al. Sen de yardım et. Anı defteri, fotoğraf albümü, sorular, gruplar...