keçiörenliler gelin tanışalım, kaynaşalım:)

Ynt: keçiörenliler gelin tanışalım, kaynaşalım:)

12/13/2010 09:55:00

slm. bizde keçiörendeyiz. sanatoryum caddesinde. Ben çalışmıyorum evdeyim

12/13/2010 10:11:00

asude bende sanatoryum kuşcağıza doğru

bende çalışmıyorum 

12/13/2010 10:15:00

bende kuşcağız sanatoryumada yakın incirliyede tam ortada sayılırım.

12/13/2010 10:28:00

havalar soğudu kızalar ama ya

12/13/2010 11:07:00

morkedi, asude_42 hoşgeldiniz, bende şu anda evdeyim, ortaklaşa bi karar verip herkese uyan bi zamanda bende zevkle ağırlarım sizi, fatmaberra biliyorum işyerini hatta bi ara eşim iş için orayı düşünmemi söylemişti:) senin müsait olduğun bi gün var mı??

12/13/2010 11:10:00

cnm ben c.ertesileride çalışıyorum.siz ayarlayın uyarsa bana eğer gelirim.migros yakın akşam olursa gelirim.saaat akşam 7 den sonra uyarsa eğer sizede

12/13/2010 11:20:00

ftz migros mu,bana uyar ama arkadaşları bilmiyorum , evimede yakın

12/13/2010 11:28:00

evet cnm ftz migros.bende ananeden alıyorum berrayı güzergahımız o taraftan yolumuzun üstü.aslında sizlere daha kolay benim kız ayaklandığı için yerinde durmuyor.hele bide AVM lerde ipinden kopmuş boğalar gibi nereye gideceğini bilmiyor yavrum evde sıkılıyor dışarı çıkıncada zaptedemiyorum.siz yavrularınızı arabalarına koyarsınız dururlar.ama yinede siz bilirsiniz.

12/13/2010 11:32:00

ferda mrb hoş geldin.kızlarımızın yaşları yakın birbirlerine gel sende tabi bende katılabilirsem sevinirim.tanışmış oluruz.

12/13/2010 11:33:00

Bencede dışarısı daha uygun arkadaşlar...Ferda'nın dediği gibi sonrasında bende sizleri ağırlamaktan memnun olurum..:))

Cevabın:

Tartışmaya katılmak için giriş yap. Kayıtlı değilsen, bize katıl ve çocuklu hayatını kolaylaştır. Nurturia hakkında daha fazla bilgi için tıkla
Ankara Nurturia Üyeleri

Tamamen Ücretsiz

Kaydol Tecrübeli anne ve babalardan yardım al. Sen de yardım et. Anı defteri, fotoğraf albümü, sorular, gruplar...