keçiörenliler gelin tanışalım, kaynaşalım:)

Ynt: keçiörenliler gelin tanışalım, kaynaşalım:)

02/20/2011 18:10:00

bende gelmeyi isterim.inşallahbir aksilik çıkmaz ise ama oğlumu getirmem ben

02/20/2011 21:16:00

çünkü okuldan çıkıp geleceğim(gelebilirsem)büyüğüm okulda küçüğüm de o saatte uykuda oluyor .

02/20/2011 23:05:00

nihal_cihangir
nisa06
fatmaberra
smhsmh, kardeşi, arkadaşı
verda
tiryakianne
ozlem2009
betty (belirsiz)
aperpil (belirsiz)

şimdilik bu kadarız galiba, rezervasyon yaptırıcam, çocuk sayısını da hesaplamak lazım tabii, bi de gelmek isteyen olursa listeye ekleyelim

02/20/2011 23:09:00

bende çocuksuz geliyorum büyük ihtimalle, onu babaya satma çalışmalarındayım, kızım da okulda zati, ya oğlumu getirmek isterim ama rahat bırakmaz beni yürüse neyse..

02/21/2011 06:58:00

bizimle bir kişi daha gelecek büyük ihtimalle.

02/21/2011 07:00:00

oo kızlar günaydın maşallah maşallah baya kalabalıklaşmışız.bende kızı getirmeyi düşünmüyorum bu aralar 2 yaşi sendromunda baya bi asabi rahat vermiyor hiç.

02/21/2011 07:54:00

oooo çocuklar yok iyisiniz kızlar ben malesef bırakamam bide kızkardeşim o verda abla değil :)

02/21/2011 08:00:00

eee çocuklar ne olacak

birde benim ocak annelerim den bi arkadaş var bu siteye üye değil kızı ocak sonu doğumlu onada gel dedim bi sakıncası var mı acaba

02/21/2011 08:09:00

Benim hep geleceğim diye içimde bir umut vardi ama gelemeyeceğim kesinleşti. Çarşamba sabahı verem aşısı olacak lale zeynep. O aşıyla huysuzlanırken benim yemeğe gelmem olmaz demi:(

02/21/2011 08:51:00

ya aslında sendrom olayı bizde de dibine kadar,ama açıkçası ben kızımla sosyalleşeyim istiyorum,hem o hem ben yani...
bu yüzden orada peşinden koşmayı göze alarak beraber gelicez.
kızıma da arkadaş olacak minikler olmasını çok isterim

Cevabın:

Tartışmaya katılmak için giriş yap. Kayıtlı değilsen, bize katıl ve çocuklu hayatını kolaylaştır. Nurturia hakkında daha fazla bilgi için tıkla
Ankara Nurturia Üyeleri

Tamamen Ücretsiz

Kaydol Tecrübeli anne ve babalardan yardım al. Sen de yardım et. Anı defteri, fotoğraf albümü, sorular, gruplar...