keçiörenliler gelin tanışalım, kaynaşalım:)

Ynt: keçiörenliler gelin tanışalım, kaynaşalım:)

12/13/2010 14:35:00

eşsiz olacak galiba belki eşi evde olan ufaklığını bırakır:) daha sonra çocuklar için oyun grubuda ayarlayabiliriz.. free işte ilk buluşmada eşsiz olsak daha iyi galiba belki gün gelir samimiyetimiz ilerler o zaman eşli de buluşuruz, tabii kızlar ne der bilemiyorum..

12/13/2010 14:42:00

herkes rahat olsun ister bebekli, ister bebeksiz maksat bir araya gelip tanışmak ''25 aralık 18.00 etlik liva'' uygun olanlar belirtirse çok iyi olur, duruma göre yeniden ayarlayabiliriz

12/13/2010 14:48:00

Liva iyi fikir arkadaşlar bende FTZ ye sıcak bakmadığımı belirtecektim. Cumartesi akşamı saat 18'e yetişmeye çalışırım. Öykü'yü bakıcısına bırakabilirm ben.

12/13/2010 15:19:00

verda malesef hafta içi 7 c.ertesi 6 ya kadar çalışıyorum.belirlediğiniz tarih ve saat bana uygundur.inş.ava şartlarıda uygun olur o tarihte.malum kar yağışı olursa biraz sıkıntı.

12/13/2010 16:00:00

smhsmh - dr nehir - asude 42 - aperpil ve diğer arkadaşlar gelebilirseniz haber bekliyoruz

şu anki katılım fatmaberra
                       morkedi
                       melek
                       ferda_naz
                       verda

12/13/2010 16:13:00

selam kızlar masallah yazan yazana :)

benimki pek ufak yaaa bu kısta cıkamıcam. 
Fikir vermek acısından antaresin dısındaki lokantalardan cafelerden birimiydi kahvaltı yapılabilir fiyatıda uygun yeride güzel önereyim dedim 

hava guzel olursa gelmek isterim ama listeye almayın kesin degil 

12/13/2010 16:43:00

tavsiyen için teşekkürler canım oskar, kayseri mutfağı ve firezza vardı orada şimdilik çoğunluk livadan yana isteyen olursa değiştirebiliriz, hava güzel olursa bekleriz seni de.. değişiklik olur senin için de

12/14/2010 07:02:00

ben 25 aralıkda nöbetçiyim nöbetimde değişiklik olursa gelirim yoksa gelemem

12/14/2010 07:18:00

Bana hafta içi de uyar. Zaten akşam görüşmeyi planlıyorsak kimse için sorun olmaz sanırım. Nehir'de gelmiş olur üstelik..

12/14/2010 07:50:00

aslında bence akşamları biraz soğuk olduğu için hafta sonu cumartesi yada pazar brunc tarzı birşey yapsak nasıl olur

Cevabın:

Tartışmaya katılmak için giriş yap. Kayıtlı değilsen, bize katıl ve çocuklu hayatını kolaylaştır. Nurturia hakkında daha fazla bilgi için tıkla
Ankara Nurturia Üyeleri

Tamamen Ücretsiz

Kaydol Tecrübeli anne ve babalardan yardım al. Sen de yardım et. Anı defteri, fotoğraf albümü, sorular, gruplar...