keçiörenliler gelin tanışalım, kaynaşalım:)

Ynt: keçiörenliler gelin tanışalım, kaynaşalım:)

12/14/2010 13:16:00

merhabalar
sıcak sıcak çayımı içerken birden keçiörenlianneleri karşımda görünce çok sevindim bir hayli annemiz varmış keçiörende bende keçiörendeyim ADNAN MENDERES deyim hatta bi anneye çok yakınım melih gökce parkının orda olan anneye
buluşma süper ama hava çok kötü ben kızım hasta olacak diye nerdeyse dışarı adım atmıyorum büyük kız okul derken akşam oluyor
cumartesi buluşması güzel ama akşama kalınca hava dahada soğuyor birde geri dönüş ama tabiki çalışan annelere anca akşam 6 sonrası uygun
pazar brunc  fikri o da süper liva her zaman gittiğim toplantılarımızı yaptığımız yer yanlız yürüyen ufaklıklar için oyun alanı pek fazla yok hafta sonu tıklım tıklım liva
artık nasıl bir buluşma hazırlarsanız bilmiyorum ama inşallah bir sorun çıkmazsa hepinizle tanışmak isterim
ankara buluşmasına gidememiştim çok üzülmüştüm  eğer hava şartı uygun olur ise inşallah bu buluşmaya gelmek isterim

12/14/2010 13:24:00

çok seviniriz ankara312, bekleriz seni de, söylediğin gibi çalışan annelerimiz için akşam daha uygun oluyor, pazar günü çoğunluğa uymadı malesef

12/14/2010 13:36:00

arkadaşlar o zaman 25'i diyelim ben nöbetimi değitirmeye çalışayım
bence bunda sonraki toplantılarıda tanıştıktan sonra evde yapalım havalar soğuk sanki çocuklarla daha rahat ederiz
ankara 312 evet benimle çok yakınız inşallah en kısa zamanda görüşürüz

12/14/2010 13:41:00

drnehir
inşallah en kısa sürede tanışırız güzelim

12/14/2010 13:49:00

genel olarak keçiörenli anneler toplantısı olarak görüyorum  ben kendim olarak
aralarından sen 3 aylıksın sen 1 yaşsın sen 3 yaşsın diyerek çıarma yapılmaz sanırım adı üzerinde burası bebek sitesi buraya yazan annelerinde en fazla 3 buçuk yaş var büyük olarak ve bence her büyük çoçuğu olan annelerin tecrübesi vardır diye düşünüyorum benim bir kızım 8 aylık bir kızım 9 yaşında ilk kızımdan kalan tecrübeleri hep kullanıyorum
gelemeyen anneler tabiki gelecektir diğer toplantılara belki gelmek isteyip de işi çıkmıştır ve gelmemiştir ee ne olacak diğier toplantılarda gelecektir
güven olayına gelir ise o çok derin bir konu kimse kimseyi bir buluşmada 2 buluşmada tanıyamaz ki anca bir ön izleme olur ama  ilk irtiba önemlidir gerisi yani güve sonra gelir diye düşünüyorum kendi adıma

12/14/2010 13:55:00

morkedi alemsin  valla bayıldım sana banada ilk toplantı da yani ankara buluşmasında heyecan basmıştı sanki sende heyecanlanmışsın gibi geldi bana
canım benim ilk toplantıya gelemeyen anneler tabiki diğer toplantılara geleceklerdir hatta başka annelerde eklenecektir burası annler sitesi her gün yeni anne ekleniyor ve içinden kesin keçiörende olan anneler olacak
ama bu buluşma günü ayarlamak çok zor her keze uygun bir gün bulmak çok zor birisi okeylerken diğerinin işi çıkıyor malum çoçuklu insanlarız 2 hafta sonrası için plan yapılıyor ama yarın nasıl olacak bilemiyoruz yani bi hastalık bi soğuk algınlığı olsa işte gelemeyen anne olacak tabiki malum kar  var ankara ayaz soğuk

12/14/2010 13:58:00

Arkadaşlar sorun güven meselesi değilsamimi oldukça evlerde de ağırlarız birbirimizi. Zaten eve hapsolan bizle biraz nefes alalım diye dışarıda buluşup sohbet edelim diyoruz. ankara321 ye katılıyorum. Yaş aralığının ne önemi var ki....

Bakım 25 Aralık akşamı diyelim ve herkes planlamasını yaparak gelmeye çalışsın. BAkın Nehir nöbetini değiştirmeyi göze alıyor. Gelemeyen olacak olursa ve sonrasında evde bir buluşlma ayarlarsak seve seve seve de gelebilir isteyen....

12/14/2010 14:44:00

kızlar, 25 inde bi bulaşalım Allah ın izniyle, sonra evlerde de görüşürüz,müsaitlik durumuna göre, dışarıda da buluşuruz, zaten çok kalabalık olmadığımız için yaş gruplarına ayrılıp görüşmek pek sıcak gelmedi bana, tabii ki isteyen istediğiyle de buluşur buna kim ne diyebilir ki, istenirse daha sonra oyun grupları yapılabilir, ev de ağırlama meselesine gelince herkes almak zorunda değil ki ben alırım öbürü alamayabilir, çalışanlar var aramızda, dolayısıyla evde ağırlamak onlara zor gelebilir..

güven meselesine gelince ev oturmalarına kalabalık gidileceğini düşünüyorum kalabalıkda da kimseden zarar gelmez, nacizane düşüncelerim bunlar,

son olarak gelmek isteyenler, gelebilenler için 25 aralık cumartesi 18.00 de etlik liva da toplaşıyoruz:)

itirazı olan ya şimdi konuşsun, ya da bekleriz onu da:)

12/14/2010 14:54:00

İnşallah bende geleceğim...Öykü'yü de getirmek istiyorum ama bakalım..:)

12/14/2010 15:06:00

bende bende gelmek istiyorummmm
ufaklıkla ne kadar rahat ederim bilemem ama en iyi yardımcım kıızm olduktan sonra hiç bir sorun yok inşallah o gün hava güzel olurda

Cevabın:

Tartışmaya katılmak için giriş yap. Kayıtlı değilsen, bize katıl ve çocuklu hayatını kolaylaştır. Nurturia hakkında daha fazla bilgi için tıkla
Ankara Nurturia Üyeleri

Tamamen Ücretsiz

Kaydol Tecrübeli anne ve babalardan yardım al. Sen de yardım et. Anı defteri, fotoğraf albümü, sorular, gruplar...