keçiörenliler gelin tanışalım, kaynaşalım:)

Ynt: keçiörenliler gelin tanışalım, kaynaşalım:)

12/14/2010 15:21:00

kızlar 25 aralık saat 18:30 da da ben aranızda kızımla beraber olmak istiyorum.ALLAHTAN bi zarar ziyan gelmez ise.güven meselesine gelince hiçbir zaman önyargıyla yanaşmamak lazım.insanları tanımak zaman alır.hepinizin iyi ve güvenilir olduğu düşüncesiyle sizlerle tanışıp dost olma düşüncesindeyim.grup sınırlamasına gelince de ona bende katılmıyorum.tecrübeli annelerin bilgilerinden faydalanmanın daha mantıklı olacağı kanaatindeyim.

12/14/2010 15:26:00

ankara312 sanada düşüncelerinde kadılmadan geçemeyeceğim arkadaşım

12/14/2010 18:34:00

şu anki katılım fatmaberra
                       morkedi 
                       melek
                       ferda_naz
                       verda
                       drnehir ( nöbetini değiştirebilirse)
                       ankara312

25 aralık cmt. 18.00 etlik liva (yeni okuyan arkadaşlar için, katılımlarınızı bildirin lütfen)

12/14/2010 22:11:00

merhabalar ben de subayevlerinde oturuyorum. Katilabilmeyi isterdim ama 37. haftam bitti iyce ağırlaştım pek dışarı çıkamıyorum. Siz tanışıp kaynaşın. Fotoğraflarınızı bloglarda falan verin. Bir sonraki buluşmaya bende kızımla gelirim inşallah:)

12/15/2010 00:29:00

evlerimiz oldukça yakınmış, çok çok kolay bi doğum yapıp sağlıkla alırsın inşallah bebeğini kucağına:) seni de ağırlarız bebişinle, bizimkilerin yanında o minnacık yavrum, var ben de var, yeni doğmuş bebek delisiyim kim sevmez gerçi!

12/15/2010 09:38:00

ah kızlar

2 gündür giremedim

25 aralık oğlumun 1. yaş günü doğum günü kutlaması yapmayı düşünüyorum ailelerle
katılmam mümkün değil

diğer buluşmaya inşallah

12/15/2010 09:49:00

ferda naz teşekkü

r ederim canım
amin inşallah

12/15/2010 09:53:00

Nice yaşları olsun inşallah....Bir dahakine umarım gelebilirsin...

12/15/2010 09:53:00

Nice yaşları olsun inşallah....Bir dahakine umarım gelebilirsin...

12/15/2010 10:39:00

smhsmh nice sağlıklı ve huzurlu senelere inş.katılabilseydin beraber kutlardık ama daha ilk doğum günü özelolması gerekiyor daha sonra tanışmak dileğiyle tekrar iyiki doğdun yakışıklı

Cevabın:

Tartışmaya katılmak için giriş yap. Kayıtlı değilsen, bize katıl ve çocuklu hayatını kolaylaştır. Nurturia hakkında daha fazla bilgi için tıkla
Ankara Nurturia Üyeleri

Tamamen Ücretsiz

Kaydol Tecrübeli anne ve babalardan yardım al. Sen de yardım et. Anı defteri, fotoğraf albümü, sorular, gruplar...