Hangisi?!

02/21/2012 15:19:00

Bende sling almak istiyorum. Oglum 1,5 aylik(4,5kilo) ve kolik onun aglamalari yuzunden Yanindan ayrilip is yapamiorum oyle ki esim isten gelene kadar yemek bile yiyemiorum. Slinge takip islerimi oyle yapmak istiyorum. Hangisini almam gerektigini bilmiyorum. Ben antalyada oturuyorum evimin ici soguk fakat ozellikle yazin disarisi cok sicak oluyor. Sizce hangisini almaliyim? Ve nerede satiliyor bu slingler?!

Ynt: Hangisi?!

02/22/2012 08:40:00

heybebe.com da Wrap tarzı slingler var,uzun süre kullanım için uygun,agırlıgı tam merkezde tutuyor.Bunları yapan burdan bi arkadaşımız Charlotte.dilersen keyiflibebek ismi,eklersen detaylı şekılde yardımcı da olabılır.

zaman zaman bu heybebe kullanımı için workshoplar da yapılıyor,dilersen katılabılırsın.Antalya grubuna da bekleriz.
sevgiler.
deniz.

02/22/2012 13:28:00

Merhaba Gamze,
Heybebeyi denemek istersen, bir tane ödünç verebilirim ve kullanimi gösterebilirim.
Heybebe ile önde ve sirtta tasimak mümkün, 3 yasa kadar.
Sevgiler

Charlotte
www.keyiflibebek.com
https://www.facebook.com/keyiflibebek

02/22/2012 21:13:00

selam gamze,
1 aylık bebegim icin charlotte'tan edindigim heybebeyi kullaniyorum ve gerek evde gerekse dışarılarda gayet mutluyum, memnunum..
tanışalım, bilgilerimizi paylaşalım. hatta sling (heybebe) li antalya anneleri olarak bir yürüyüş yapalım kendimize, elalem görsün :)))

02/23/2012 16:00:00

Fiyat bilgisi alabilirmiyim? Ayrica bana nasil ulastiriyorsunuz? Birde wrap tarzi slingler mi satiyorsunuz? Ben denemek istiyorum once takabilecekmiyim bilemiyorum?

Misscarp okadar perisan bir haldeyim ki anlatamam 1 haftaligina kardesim geldi oyle rahatladim disari cikamiorum ogl cok huysuz :( aglamaya basladigi anda susturamioruz.. Emmedigi icin surekli sut sagiorum onu bile zor yapiorum. Slingi de o yuzden almak istiyorum. Ama cok kararsizim acaba chicconun kangurusunu mu alsam yoksa sling mi karar veremedim:(

02/23/2012 19:28:00

Gamze, ilk zamanlar zor oldugunu biliyorum : kolik, gaz, vs... Tebrikler ve kolay gelsin.
Süt sagladigin için de çok tebrik ederim, umarim yine emmecek, bir çözüm bulursun, Ankarada'ki La Leche Legue liderleri konustun mu hiç ? Sana yardimci olabilir, tecrubeli ve emzirme konusunda egitimlidir, durumunuz nasil ona anlattirsin (onun İletişim Bilgileri:
+90 539 268 38 13, arslanturknatali@gmail.com)

Chicco, baby björn vs hazir kangurular orptopedik degilmis, bebek asili duruyor, ince ayarlama olmaz sonuçta raflarda duruyorlar... bence onlari satin alma.

ilk resimde Chicco'da, ikinci sling/wrap/heybebe/MeiTei'de...

çesitli ortopedik bebek tasiyici vardir piyasada : bu sayfa bakarsan anlatiyorum.

hepsinde avantajlari/dezavantajlari var... Ben en sevdigim sistemi "wrap"tir (heybebe diye onu bir isim koydum) çünkü dogumdan itibaren 3 yasa kadar hem önde hem de sirtta kullanabiliriz. Bence en rahat hem bebek hem de anne ve baba için.
Fakat maalesef küçük bir dezanvantaji var : kullanmasi ögrenmek lazim halkali sling gibi kolay degil. Bu konuda sanslisin : benden direkt ögrenebilirsin Antalya'dayiz :)
Sana özel bir mesaj gönderecegim, istersen haftaya sana gösterebilirim, konusuruz, begenmezsen sana halkali sling, ergobaby, maitei falan üzerinde de bilgi verebilirim.
umarim bir çözüm bulursun :)

Bozuk türkçe için özür dilerim...

charlotte
www.keyiflibebek.com

Cevabın:

Tartışmaya katılmak için giriş yap. Kayıtlı değilsen, bize katıl ve çocuklu hayatını kolaylaştır. Nurturia hakkında daha fazla bilgi için tıkla
Slinglerde Taşınan Bebekler

Tamamen Ücretsiz

Kaydol Tecrübeli anne ve babalardan yardım al. Sen de yardım et. Anı defteri, fotoğraf albümü, sorular, gruplar...