Kocaman göbeğim ne zaman gidecek :((

<123>
10/23/2011 14:12:00

arkadaşlar doğum yapalı 3 ay oldu, 9 kilo verdim 7 kilo kaldı yapıştı, o neyse ama beni gören 7 aylık hamile sanıyor, içeride biri daha mı var esprisi hep var zaten. daha şişliktir iner diyorlar ama pek ineceğe de benzemiyor. siz eski halinize ne zaman dönmeye başladınız, benim gibi göbekli kalan var mı başka acaba :(

Ynt: Kocaman göbeğim ne zaman gidecek :((

10/23/2011 14:14:00

ben varım merak etme benimki hala duruyor ve kalıcı gibi :(((

10/23/2011 14:15:00

ama 7 kg az değil onu eritince göbekde gidicektir, bebek sezeryanla mı geldi

10/23/2011 15:13:00

evet sezeryan, aslında 5 kilo kalmıştı ama nasıl olduysa 2 kilo aldım :) 

10/23/2011 18:42:00

benim de hala gitmedi :( doğum öncesi kiloma 4 kilo kaldı ama bence spor yapmadan zor gibi. 

10/24/2011 15:48:00

ben 25 kg aldım, şu anda 7 kg kaldı, kocaman göbek de bu kalan kiloda olsa gerek gitmiyor... emzirirken de spor zor olacak bakalım 3-4 ayı doldurmayı bekliyorum birşeyler yamak için.

10/30/2011 18:25:00

:)göbek diyince yazmadan geçemedim arkadaşlar o tüm annelerin ortak sorunu :(beni de 6 ay oldu doğum yapalı ama çokkkkkkkk var göbeğim ben hamilelkte 18kg doğum sonrası toplam 25 kilom var diyetisyene gittim bir ayda hızlıda kilo verdim 7 kilo verdim ama şimdi offf kısacası en iyisi mekik çekmek başka bilgisi olan varsa paylaşın ne olur.

10/30/2011 22:23:00

sinir oldum. daha hastanede başladılar bitane daha var içerde heralde demeye. allah tepelerinden baksın. 4220gr çıktı ordan kolaysa sen doğur. bide bunu diyen erkek.
neyse, siz takmayın kafanıza 1 yıl oldu ben hamilelik öncesinden daha da zayıfladım emzirmekten sanırım. yürümeye başlıycak koşacak, yakalıyayım derken daha da eriycem.
sadece eski sıkılığı yok göbeğimin ve kalçalarımın. spor şart gibi görünüyor.

10/30/2011 22:31:00

valla bende sizdenim arkadşlar ama sezeryandean sonra eve geldıgımde herkez sasırmıstı sankı dogum yapmamıssın gıbı dıyodu herkezz:) bende sız uzulmeyın hıc dedım ve homını gırtlak gobegı yerıne kondurdum:) sımdı erıtmek ıcın cabalamasamda gıtmesını cok ıstıyorum:(

10/31/2011 11:59:00

yaw sormayın, ben de 4kg doğurdum, herkes bütün aile benim gibi ufak tefek bir insan bunu nasıl taşır nasıl eskiye döner diye düşünmüyorlar da ne zaman nasıl kilo verebileceğime takmışlar.  daha iki ay olmuş nasıl toparlansın bu vücut.  bu arada benim doktorum sakın mekik çekme dedi, acaba ne zamana başlanılabilir?

10/31/2011 16:06:00

sezaryan doğum yaptıysanız onsan dr.yapmayın demiştir rahim kendini toplamaış olyor ondan.Ama ben yapyorum çok da etkisi var bir kaç aysonra sizde deneyin bence:))

<123>

Cevabın:

Tartışmaya katılmak için giriş yap. Kayıtlı değilsen, bize katıl ve çocuklu hayatını kolaylaştır. Nurturia hakkında daha fazla bilgi için tıkla
0-6 Ay bebeği olanlar

Tamamen Ücretsiz

Kaydol Tecrübeli anne ve babalardan yardım al. Sen de yardım et. Anı defteri, fotoğraf albümü, sorular, gruplar...