Kocaman göbeğim ne zaman gidecek :((

<123>

Ynt: Kocaman göbeğim ne zaman gidecek :((

10/31/2011 16:40:00

Meryem daha 3 aylık bebeğin herseyden önce ilk 3-4 ay bazı hormonal seviyelerden dolayı vücutta hala ödem oluyor,emzirme sonrası kan şekeri çok düştüğü için muhtemelen tatlı gıdalara saldiriliyor bende çok kilo almıştım hemde hamileyken değil emzirirken;) o yüzden 9.5 aylık oldu doruk ve diyetebasladim teker teker gidiyor kilolar bir de pesinden koşmaya başla vericeksin kiloları bir bir merak etme sağlıklı olmaya süt vermeye bak şimdilik:))

10/31/2011 16:40:00

Meryem daha 3 aylık bebeğin herseyden önce ilk 3-4 ay bazı hormonal seviyelerden dolayı vücutta hala ödem oluyor,emzirme sonrası kan şekeri çok düştüğü için muhtemelen tatlı gıdalara saldiriliyor bende çok kilo almıştım hemde hamileyken değil emzirirken;) o yüzden 9.5 aylık oldu doruk ve diyetebasladim teker teker gidiyor kilolar bir de pesinden koşmaya başla vericeksin kiloları bir bir merak etme sağlıklı olmaya süt vermeye bak şimdilik:))

10/31/2011 18:25:00

saolun kızlar, tek dertli ben değilmişim demek ki,şimdi süt zamanı dimi, kilolar bir süre daha kalsın önemli değil :)

10/31/2011 18:41:00

Evet aynen öyle bebeğini güzelce sutunle besle sonra zamanı gelince bakarsın 9 aylık olunca sütun bir önemi de kalmıyor;)

11/15/2011 06:22:00

evet ben varım 6 kilo kaldı doğum öncesine dönmem için:( emziriyorum yemeyi kesince sütüm azalıyor vicdan azabı yaşıyorum.Ama yinede dikkatli yemeye özen gösteriyorum.kızım 5 aylık regl 1 kez oldum bununda etkisi olduğunu söylüyorlar 1 seneye ancak inermişim gb bilindik söylentiler var.İşe başladım işim masa başı muhasebe :(buda göbeğimin benimle kalıcı olmasına etken.Spor yapmak istiyorum bir salona gidip ama bu kezde kızıma ayıracağım vakitten çalmış olacağım bunuda gönlüm pek istemiyor.Evde internetten plates yapayım diyorum bu kez kızım sürekli kucakta durmak istiyor .Oyun halısına koyup yanıma yatırıyorum ama hemen bağırıp ağlıyor bilemiyorum ne yapıp da kilolarımdan kurtulacağımı.Yalnız değilsin yani arkadaşım:)

11/15/2011 12:09:00

:) koşu bandı aldım eve, günde yarım saatle yürümeye başladım. inşallah faydası olur bekliyorum bakalım.

11/15/2011 14:18:00

slm ben  hamileliğimde 12 kilo aldım .doğumdan 15 gün sonra 10 kilom gitmişti bile..kalan 2 kilo 1 kilo fazlasıyla duruyor.dediğiniz gibi tatlı şeyleri yiyorum ..hala emzirdiğim için 2 tabak yiyorum iştahlıyım yani.göbek bendede var..bu aralar spor yapmaya çalışıyorum..mekik konusunda çekincem var.acabaa rahme zarar verirmi diye..ve hala regl olamadım, olunca vücudumdaki bu şişlılk gider diye umuyorum...

11/15/2011 17:42:00

ben regl oldum ama hala şişim :) yüzüklerim ve ayakkabılarım olmuyor, 7 kilo fazla ile insanın elleri ayakları büyür mü yoksa bu hala şişlik mi anlamadım.

11/16/2011 12:37:00

meryem gibi aynı benimde 6 kilom kaldı hala yüzüklerim olmuyor ayakkabılarım olmuyor.Çünkü ben kilo alınca eşit şekilde vücudumun heryerine dağılıyor.Ayrıca yaş da önemli ve benim 2.çocuk çok kilo aldım dikkat ettiğim halde.Birşeyler yapmadan gitmeyecek

11/16/2011 14:06:00

diastasis diye baktım nette, kaslar ayrılıyor resmen ve toparlanması çok zor gibi görünüyor, çok moralim bozuldu çookkk :(

<123>

Cevabın:

Tartışmaya katılmak için giriş yap. Kayıtlı değilsen, bize katıl ve çocuklu hayatını kolaylaştır. Nurturia hakkında daha fazla bilgi için tıkla
0-6 Ay bebeği olanlar

Tamamen Ücretsiz

Kaydol Tecrübeli anne ve babalardan yardım al. Sen de yardım et. Anı defteri, fotoğraf albümü, sorular, gruplar...