Kocaman göbeğim ne zaman gidecek :((

<123>

Ynt: Kocaman göbeğim ne zaman gidecek :((

11/16/2011 17:06:00

en güzeli hiç birşey bilmemek, ben öyle yapıyorum.çünkü bu tarz şeyleri izlersem korkum dahjada artıyor gelecek üzerine

11/17/2011 06:55:00

Emziririrken sakıncalı olabilir ama,kavitasyon duymuşsunuzdur güzellik salonlarında bölgesel zayıflamaya yardımcı.Bunu araştırıp onu yaptırıcam sporla olmassa.Göbek gerdirme ameliyatı deniycem son çare :)

11/18/2011 22:01:00

benimde tam 3 ay oldu, 6 kilo extra oldugu gibi duruyor. 1,5 hafta once spora basladim , hah tam toparliyorum derken hasta oldum buseferde. Yakındada calismaya baslayacagim iyice zorlasacak. Ama spor salonunda bir bayan hoca  bana ayrilan kaslarin daha cabuk birlesmesi icin mekik cekerken iki elinde karnini sagdan ve soldan da sıkıstır cok daha cabuk toparlarsin dedi . Gecen gunde televizyonda bir doktor sezeranla dogum yapanlar 4 aydan once mekik yapmaya baslamasin demis , annem saolsun hemen aradi uyardi. Ama zaten bende cok hafif yapiyordum ama bi sure iiyice iyilesene kadar sporu askiya alacagim.Yemegide kesmek istemiyorum hemen sutum azaliyor nekadar su icsemde , e artik biraz zamana birakacagiz sanirim ama hicbir eski kiyafetime olmadigimdan bu surec biraz hizlanabilse bende cok sevinecegim:) Eve bi plates mati almayi dusunuyorum , spora gidemedigim zamanlar aksam dusa girmeden 10 dk karin calissam bile cok faydasi olur . En gicik oldugum insanlarda , dogum yapmissin 1 ay olmus , bana aa gobek kalmis sende dien sivriler, sen dogurda gorelim diesim gelio:)

<123>

Cevabın:

Tartışmaya katılmak için giriş yap. Kayıtlı değilsen, bize katıl ve çocuklu hayatını kolaylaştır. Nurturia hakkında daha fazla bilgi için tıkla
0-6 Ay bebeği olanlar

Tamamen Ücretsiz

Kaydol Tecrübeli anne ve babalardan yardım al. Sen de yardım et. Anı defteri, fotoğraf albümü, sorular, gruplar...