happy_mom Handan'in guzel kizi Zeynep Nisa 1 yasindaaa! Dogum gununu kutlamak isteyenler burayaaa!

<12>
01/24/2013 07:02:00

Dogum gunun kutlu olsun tatli kiz. Sevdiklerinle birlikte saglikli mutlu nice yaslarin olsun.

Ynt: happy_mom Handan'in guzel kizi Zeynep Nisa 1 yasindaaa! Dogum gununu kutlamak isteyenler burayaaa!

01/24/2013 07:44:00

nice sağlıklı, mutlu, başarılarla dolu yaşlara erişmeni dilerim, doğum günün kutlu olsun minik prenses :))

Ynt: happy_mom Handan'in guzel kizi Zeynep Nisa 1 yasindaaa! Dogum gununu kutlamak isteyenler burayaaa!

01/24/2013 07:49:00

Güzel kızının doğum gününü kutlarım handan, nice mutlu yıllara. Ömrü sağlıklı ve uzun, bahtı açık olsun yavrunun.

01/24/2013 07:50:00

Zeynep Nisam

Yeni yaşın kutlu olsun güzel kuzum.Mevlam şansını bol etsin,tüm güzellikler seninle olsun . Tüm sevdiklerinin yanında nice nice seneler dilerim.

Sevgilerimizle..

Çiğdem&Bartu

01/24/2013 07:55:00

Tatlı Zeynep'in 1. yaşgünü kutlu olsun, nice nice güzel günler, yıllar görsün inşallah, tebrikler :)))

01/24/2013 08:25:00

Nice yıllaraaa, sağlıkla, mutlulukla inşallah:))))))))

01/24/2013 16:25:00

hadi canım:) dün gibi daha yahu. Keyifle büyüsün, güzel yüzü hep gülsün dilerim. şanşı bol , yolu açık olsun

01/24/2013 16:46:00

Doğum günün kutlu olsun güzel kız nice mutlu sağlıklı güzel yıllara cnm 

01/24/2013 18:06:00

Güzel kuzu Zeynep, güzel yürekli annenin benim anneligimin ilk günlerinde bana attığı bir mesajla tanıştım seninle, annen hiç tanımadığı halde bana ömrüm boyunca unutmayacağım bir iyilik yaptı aslında, emin ol geçecek diyen o mesaj umut oldu bana, ben de annenin zor zamanlarında sana yaptığı gibi "geçecek anneciğim geçecek" diye sıvazladım kızımın sırtını ve birgün geldi geçti gerçekten :)) o gün dönüm noktasıdır benim için, bebeğimin beni en zorladığı anlarda bile aklıma bunu getirdim ve böylece geçti o zor günler... Ve şimdi sen ilk yaşını doldurdun, hem de çok tatlı çok güzel bir kız oldun, doğum günün kutlu olsun prenses, şansın bahtın açık olsun, güzellikler peşini hiç bırakmasın... :))

01/24/2013 18:46:00

Zeynooooooooommm mutlu yaşların olsun inşallah kuzum.Sağlıklı şanslı ol ömrünce....Handanımm anneliğinin ilk yılı kutlu olsun.tombalak kuzumla musmutlu upuzuuuun bir ömür diliyorum.Eee artık kobacan oldu o annesi kıpraşımlarımıza da katılır di mi :)

İkinizi de kocamannnnnnnn kocamannnn öpüyoruzzzz

Burcu & Duru

01/24/2013 19:53:00

Nice nice yaşları olsun minik kuzunun

<12>

Cevabın:

Tartışmaya katılmak için giriş yap. Kayıtlı değilsen, bize katıl ve çocuklu hayatını kolaylaştır. Nurturia hakkında daha fazla bilgi için tıkla
Doğum Günü Kutlamaları

Tamamen Ücretsiz

Kaydol Tecrübeli anne ve babalardan yardım al. Sen de yardım et. Anı defteri, fotoğraf albümü, sorular, gruplar...