happy_mom Handan'in guzel kizi Zeynep Nisa 1 yasindaaa! Dogum gununu kutlamak isteyenler burayaaa!

<12>

Ynt: happy_mom Handan'in guzel kizi Zeynep Nisa 1 yasindaaa! Dogum gununu kutlamak isteyenler burayaaa!

01/24/2013 21:40:00

ZEYNEP cıgım ılk yasın mutlu olsun ve devamı da mutlu gelsın ınsallah. HANDANcım senın de annelıgının bırıncı yılını kutlarım.

sevgıler Tülin&Burç

Ynt: happy_mom Handan'in guzel kizi Zeynep Nisa 1 yasindaaa! Dogum gununu kutlamak isteyenler burayaaa!

01/24/2013 22:03:00

Mutlu yillarrr zeyneppp :)))))

Handancim senide tebrik.ederim canim nice guzelll yilllaraaa :))))

01/25/2013 08:07:00

oww o guzellik 1 yasinda mi oldu?
nice yaslara, ilgili, sefkatli sakin, guzel anneciginle beraber..

Anne kiz operim sizleri..

01/30/2013 21:01:00

güzeller güzeli Zeynep Nisa'm iyi ki doğdun...

01/30/2013 22:27:00

anneliğinin 1. yılı kutlu olsun handan:) iyi ki doğdun zeynep nisa nice mutlu yıllara:)

01/30/2013 23:02:00

Doğum günün kutlu olsun güzel kız nice güzel mutlu yıllarınız olsun inş. ailen ve sevdiklerinle

01/31/2013 07:33:00

Nice yıllara Zezooo :)

01/31/2013 07:46:00

Minik adaşım tatlı Zeynepcik nice senelere canım benim ..

Doğum günün kutlu olsun en güzel doğumgünleri senin olsun her daim inşallah ..
Handancım seninde anneliğinin 1. yılını kutlarım canım bebeğinle beraber daha nice güzel yıllarınız olsun inşallah..

<12>

Cevabın:

Tartışmaya katılmak için giriş yap. Kayıtlı değilsen, bize katıl ve çocuklu hayatını kolaylaştır. Nurturia hakkında daha fazla bilgi için tıkla
Doğum Günü Kutlamaları

Tamamen Ücretsiz

Kaydol Tecrübeli anne ve babalardan yardım al. Sen de yardım et. Anı defteri, fotoğraf albümü, sorular, gruplar...