Bizden bir mucize hikayesi...

04/20/2011 10:55:00

hulya_Oyku 40 gün komada kalıp bu bebek yarına çıkmaz dedikleri bebeğin yanından bir an olsun ayrılmayan ve sürekli ninni söyleyen abla ve ablamın 6 yaşındaki oğlu olur arkadaşlar....
8 dakika önce Silinsin mi? Evet, Hayır

Tabiii mucize bebektir kendisi iça...Ablamın 12 yıl bebeği olmadı. Dr lar kesinlikle ihtimal vermiyordu..Ama onlar yılmadan denediler
6 dakika önce Silinsin mi? Evet, Hayır
hulya_Oyku Tüp bebek yaptılar tutmadı...Sonra her türlü yolu denediler aklınıza gelebilecek her türlü eziyet aslında...Sonra baktılar oluyor bıraktılar
5 dakika önce Silinsin mi? Evet, Hayır
hulya_Oyku Evlatlık almaya karar verdiler. Görevliler geldi araştırma yaptı falan...Biz artık yeni bebeğimizi beklemeye başladık ama sıra çok...O sırada son kea deneyelim dediler tüp bebeği...Ablamın adetinin 2. günü bir operasyon olması gerekiyordu ama
3 dakika önce Silinsin mi? Evet, Hayır

Ynt: Bizden bir mucize hikayesi...

04/20/2011 10:59:00

Biz hazırlandık hastane valizimizle beraber hepimiz ablamın ameliyatını beklemeye başladık....Ablamı aldılar ameliyathaneye...Ancak baktık ki 15 dk sonra geldi..:)) Hey Allahım....Ameliyathanedeki cihazlardan biri arıza yapmış yapamadılar nitekim...

Mecburen 2. adetini beklemek zorundaydık..Bekledik ama bir türlü ablam adet olmuyor...:)! Ama kimsemizin aklına bile gelmiyor hamile olabileceği...

04/20/2011 11:00:00

tam bir mucize olmuş hülya. diken diken oldum vallahi:)))

04/20/2011 11:00:00

allahım sen ne büyüksün benimi ikinciyide uğraştırmadan veriver 

04/20/2011 11:01:00

Cok guzel bır hıkaye Hulya. Kısmette olana karsı konulmaz.

04/20/2011 11:02:00

Hülya diken diken olup gülümsemeyi aynı anda yaşattın. Sağlıklı, huzurlu ve mutlu ömrü olsuun mucizenizin :))

04/20/2011 11:03:00

gerçekten mucize bu çocuk ve doğum olayları, allah isteyen herkese nasip etsin inşallah.

04/20/2011 11:03:00

Sonra ablam gizlice gidiyor ve test yapıyor kendine....İki çizgiyi gördüğünde inanamıyor ve gidip hemen kan veriyor...Hepsini bizden saklıyor...

Kan tahlilinin sonucunu tek başına alıyor ve sağlık ocağında saatlerce ağlıyor....Sonra bizimnle paylaştığında bu kadar sevinç gözyaşı kimse dökmemiştir diye düşünmüştüm..

Hatta ben iş yerindeydim ve yeni arkadaşlarımdan birinin boynuya saılarak koca showroom içinde ağlamıştım...

04/20/2011 11:04:00

Dah durun mucize bununla bitmiyorki.....

04/20/2011 11:05:00

Ne büyük bir mutluluk hele ki bir kadın için,  tarifi mümkün olmayan bir çoşku yaşamışsınız, ne güzel:)

04/20/2011 11:06:00

e hadi anlattttt 

Cevabın:

Tartışmaya katılmak için giriş yap. Kayıtlı değilsen, bize katıl ve çocuklu hayatını kolaylaştır. Nurturia hakkında daha fazla bilgi için tıkla
Güncel Haberleşme ve Bilgilendirme Grubu

Tamamen Ücretsiz

Kaydol Tecrübeli anne ve babalardan yardım al. Sen de yardım et. Anı defteri, fotoğraf albümü, sorular, gruplar...