Bizden bir mucize hikayesi...

Ynt: Bizden bir mucize hikayesi...

04/20/2011 13:43:00

hakikatem mucize:) yazıyı okudukça nasıl saçma sapan şeyleri kafama taktığımı farkedip kendime defalarca kızdım....

04/20/2011 13:59:00

canımsın , ne mutlu ablana , nasıl müczievi bir bebektir o.. yavrum benim yaa..
Allah her isteyeni ANNE yapsın..

04/20/2011 14:01:00

İşte Atakan buarada küçük ama daha....Diğer fotoları yanımda değil:))

04/20/2011 14:04:00

ayy yavrum rabbim yüzünden gülümsemeyi , hayatından, anneni , aileni eksik etmesin. hep gül emi .. hayatın boyunca hep iyi , güzel insanlar çıkın karşına

04/20/2011 14:05:00

canımsın , ne mutlu ablana , nasıl müczievi bir bebektir o.. yavrum benim yaa..
Allah her isteyeni ANNE yapsın..

04/20/2011 14:06:00

Hülya dayandım dayandım dayanamadım :( müşteride ağlattın beni!!! kimse görmese bari

04/20/2011 14:15:00

canım benimm...:))

yürekleri geniş annelerim benim..))

04/20/2011 14:23:00

canım bütün gün yoktum sabahtan beri biriken güncellemeleri okuyordum. herkes bi ağlamaktan söz etmiş şimdi senin yazdıklarını okudum herkes ne çok haklıymış. Çok etkilendim çok duygulandım çok ağladım:((( Allah ablana ve Atakana daha fazla mücadele edecek güç ve sabır versin inşallah. İçimden iyi dilek ve duadan başka bişey geçmiyor şu an. Çok geçmiş olsun.

04/20/2011 17:47:00

Hulya, Atakan ne guzel bir hikaye yaratmis hayatta dah en bastan ve umuyorum ki kendi bilinci ve istegiyle cok guzel baska hikayeler de yaratacak.

Onun annesi olmak hergun yeniden sevinmektr ama ayni zamanda da zorluklari da vardir tabi.

Benim soylemek istedigim sey suydu, atakan'a karsi yakinlarinin en buyuk sorumlulugu onun kendisini cok sevmesini saglamak sanirim. Ozel bir cocukmus gibi degil tam tersi bazi zorluklari asmasi gereken ama bu yuzden de daha da guclu, sizlere sahip oldugu icin cok sansli ve butun cocuklar gibi bir cocuk. Ben poyraz'in saglik sorununu ogrendigimizde, yakinlarimiza aciklarken onlardan bunu istemistim: ona kesinlikle ah vah hasta cocuk gozuyle bakmamalari, ekstra bir sefkat duymamalari.

Cok sansli bizlerin cocuklari, kendilerinden mutlu olarak buyumeliler hep, kendilerine ragmen mutlu olarak degil.

Ablani ve hepinizi kucaklarim.

04/21/2011 10:44:00

Allahım yarabbim hülya ne büyük bir mucize bu inanılır gibi değil.hepinize allah sabırlar versin.Atakan çok minnooooşş çok tatlı ve bir o kadarda güçlü görünüo maaşallah.işyerimizde aktif konulara bakarken okudum gözlerim doldu ağlayamıyorum içim burkuldu kendime kızdım diğer anneler gibi.elimizdekinin sağlığımızın sevdiklerimizin kıymetini lütfen çok geç olmadan anlayalım üzmeyelim birbirimizi diyebiliyorum sadece.hayatınızda hayatımızda nice nice mucizelere.

Cevabın:

Tartışmaya katılmak için giriş yap. Kayıtlı değilsen, bize katıl ve çocuklu hayatını kolaylaştır. Nurturia hakkında daha fazla bilgi için tıkla
Güncel Haberleşme ve Bilgilendirme Grubu

Tamamen Ücretsiz

Kaydol Tecrübeli anne ve babalardan yardım al. Sen de yardım et. Anı defteri, fotoğraf albümü, sorular, gruplar...