Bizden bir mucize hikayesi...

Ynt: Bizden bir mucize hikayesi...

04/20/2011 12:00:00

evet Allahım uzun sağlıklı ömürler versin herkesin evladına

04/20/2011 12:05:00

off hülya bunu nden yazdın şimdi öyle ağlıyorum ki bende bunun gibi bişey yaşadım sezeryanla doğum yaptım eve geldik 2 gün sonra kontrole gittik ve oğlumu küveze aldılar sütüm yetmemişti ve gerizekalı dr mama vermeyin anne sütü meğer sütüm yetmiyormuş :((dikişlerim iyileşmeden hergün hastaneye gittim geldim oğlumu görmek için öyle köytü bi durum ki çocuğu doğur yanında kalsın 4 gün sonra alsınlar yanından ve 1 sene oldu ama ben hala kötüyüm böyle şeyler okuyuncada dahada fenalaşıyorum

04/20/2011 12:11:00

Geldim kaçak buradayım....

Sona arkadaşlar....

Hacettepedeki dr lardan biri genetikmiş bölümü bulsam hala öldürebilirim....Bu bebek yarına çıkmaz ölür kanını alın araştıralım dedi...evet bunu dedi....

Bu arada ablam hala hastanede Atakanın başında bekliyor...
Birgün...işteyim....;

Bir telefon..Ucunda balam...Hülyaaaa...oğlum ölüyor yetiş diye feryat ederek ağlıyor...Zaptedemişler...

Nasıl taksiye binip gittiğimi hatırlamıyorum...Ama salya sümük ağlıyorum takside...

04/20/2011 12:14:00

Koşar adımlarla sanırım 4. kattı çıktım...Ablam başında eniştem...Merdivenlere çökmüş ağlıyor ama ne ağlamak...

İçeri baktım Atakanın başında abartısız 15 dr var...

Bu arada günler hızla geçiyor 10..15...20...Bize hala ümit verici haber verilmiyor...

Hiç unutmam Atakan sanırım 20. günlerde ablam ninni söylerken serçe parmağını oynattı....O sevinç nasıl bir sevinç...Herkes birbirini arayıp müjdeliyor...

Allahım çok zor günlerdi yaa....

04/20/2011 12:18:00

o doktora bi korum istikamet çorum!!! töbe töbe yaaaaaaa allah mıymış

04/20/2011 12:19:00

.doğumda enfeksiyon kapmış diye 1hafta küvezde yattık da ben allak bullak olmuştum,şimdi bunu okuyunca tutamıyorum yaşları:((

allah bağışlasın,başka hiç acısını göstermesin

04/20/2011 12:19:00

ah dayanamadım artık iş yeri falan dinlemiyorum koy verdim ağlıyorum:(((

04/20/2011 12:20:00

ağla simdenim ağla.....şükredelim sağlıkla geçen hergüne

04/20/2011 12:21:00

:(( off  vlla yaa ne gun yaa Allahım sana şükürler olsun gercekten..

04/20/2011 12:27:00

hulyacım.... hava kotu dıye sabahtan berı sırke satan kendımden utandım... :(

Cevabın:

Tartışmaya katılmak için giriş yap. Kayıtlı değilsen, bize katıl ve çocuklu hayatını kolaylaştır. Nurturia hakkında daha fazla bilgi için tıkla
Güncel Haberleşme ve Bilgilendirme Grubu

Tamamen Ücretsiz

Kaydol Tecrübeli anne ve babalardan yardım al. Sen de yardım et. Anı defteri, fotoğraf albümü, sorular, gruplar...