Bizden bir mucize hikayesi...

Ynt: Bizden bir mucize hikayesi...

04/20/2011 12:27:00

Neyse sizi daha fazla ağlatmayayım çünkü bende tutamıyorum kendimi...

Velhasılı Atakanımız dualarımız ve ablamın güçlü enerjisiyle 38. gün komadan çıktı....

Evimize geldi bir şenlik bir şenlik...

Amaaaa....7 ay...8.ay...9.ay...Atakan hiç basmıyor....

12. ay Atakan yürümüyor.....

Dr dr geziliyor zaten sürekli bağışıklık da düşük elbette...

04/20/2011 12:29:00

Atakanımızın kaslarında yine bulunamayan bir sıkıntı hasıl oluyor...Kaslar gelişmiyor...

Bu seferde fizik başlıyor yıllarca ve hala devam eden....

Atakanımız 4 yaşında attı ilk adımını arkadaşlar... Ve sağ elini tam kullanamıyor...hala...

Şimdi ise düşe kalka en azından kendini götürebilecek kadar yürüyebiliyor...

04/20/2011 12:31:00

Biz buna şükretmeyi onun komada olduğu günlerde öğrendik...

Ama ne zeka anlatamam...Allah biryerden alıp bir yere veriyor diye boşuna söylemiyorlar...

Kakasını yeni tuvalete yapmaya başladı sanırım 1.5 yıl oldu henüz...

biraz dinlenmiştik Hülya geldin yine ağlatmaya devam ya utanmasam hıçkıra hıçkıra ağlayasım geldi zor tutuyorum inan (ninni söylerkenserçe parmağını oynattı) bu nedir Allah'ım sen ne yücesin Rabbim .

hülya.

yazismistik daha önce. bizim de bir zeynep'imiz var...

saril ablana ve atakan'a, bizim yerimize de.

allahım atakana ve tüm evlatlara sağlıklı uzun ömürler versin, hülya yaktın beni hülya:(

04/20/2011 12:32:00

Offffffff içim parçalandı, ağlamaktan helak oldum Hülya. İyi ki evdeyim de hıçkıra hıçkıra ağladım, tutmadım kendimi. Allah herkesin, hepimizin evladına sağlıklı bir ömür nasip etsin. Atakan'a da güçlü bir hayat nasip etsin yaradanım...

04/20/2011 12:33:00

Şu an kaç yaşında Atakan?

04/20/2011 12:33:00

Amin allahım aminnnn sen tum hasta yavrularımıza sıfa aılelerıne sabır ver lutfennnn

04/20/2011 12:34:00

Hülyacım, bilmiyordum :( Acı ve sıkıntılı günler yaşamanıza çok üzüldüm ama sonunda Atakan'ınıza kavuşmanıza çok sevindim.

Dilerim bundan sonra hiç üzülmezsiniz ve Atakan sağlığına tamamen kavuşur. Dualarım onunla..

Yerime sıkı sıkı sarıl ve öp o akıl küpünü olur mu?

Cevabın:

Tartışmaya katılmak için giriş yap. Kayıtlı değilsen, bize katıl ve çocuklu hayatını kolaylaştır. Nurturia hakkında daha fazla bilgi için tıkla
Güncel Haberleşme ve Bilgilendirme Grubu

Tamamen Ücretsiz

Kaydol Tecrübeli anne ve babalardan yardım al. Sen de yardım et. Anı defteri, fotoğraf albümü, sorular, gruplar...