Bizden bir mucize hikayesi...

Ynt: Bizden bir mucize hikayesi...

04/20/2011 13:09:00

yüce yaradan hiç kimseyi evladıyla sınamasın!!! tırnakları kırılsa içimiz acıyorken... :((((
yaradan evladı rahatsız tüm analara sonsuz sabır versin bebelere tez şifa versin

04/20/2011 13:10:00

Okuduğum her sayfada gözyaşlarımı zor tuttum.(evde olsam tutmaz bırakırdım.) sonunda mutlu haberi okuduğum . Rabbim acil şifalar versin Atakan' ımıza. Uzun sağlıklı , ömürler versin. ve sizleri sevdiklerini başından eksik etmesin.. Farkında değiliz ,  hayatta şükretmemiz gereken o kadar çok şey varki aslında..

04/20/2011 13:10:00

Amiiin....

Arkadaşlar hepinize teşekkür ederim....

Burcu Allahım tez zamanda size de bize de ve iihtiyacı olan herkese şifa versin...Çok üzüldüm..

04/20/2011 13:14:00

rabbim hasta olan tüm bebişlere acil şifalar versin. bizleri evlatlarımızla sınamasın..

04/20/2011 13:20:00

burcu size de allah şifa versin.

04/20/2011 13:21:00

burcu yaradan yardımcınız olsun şifa versin

04/20/2011 13:25:00

Hülya tüm yazıları bir nefeste okudum gözyaşlarımı tutamadan ama mutlu sonla bitmiş hikayeniz..Atakan neler atlatmış,siz onun kadar güçlü bir çocuğa sahip olduğunuz için oda böyle bütünleşmiş sevgi dolu bir aileye sahip olduğu için çok şanslı..Umarım bu tablo aileye gelecek yeni bir bireyle daha da şenlenir..ablana ve yiğenine bizim içinde sarıl,öp..

04/20/2011 13:26:00

Hulya tesadufen okudum bu hikayeyi, inanilma zgercekten. teyzemle birlikte okuduk, ikimiz birden agliyoruz su anda. Allah ablana ve Atakan'a guc versin. Ablana lutfen ozel olarak selamimi iletip , ne kadar genis yurekli bir kadin oldugunu dusundugumu soyler misin?

04/20/2011 13:29:00

Yaa arkadaşlar ne güzelsiniz siz....

Çok teşekkür ederim hepinize ileteceğim tüm mesajlarınızı gücüne güç katacak eminim...

Yerimde değilim ama geçince paylaşacağım oğlumun fotosunu sizlerle...:))

04/20/2011 13:39:00

Sonunda Rabbim annesine babasına ve sizlere bağışlamış Atakan'ı şükürler olsun ne neşakatli yollardan geçmişsiniz o annenin ayaklarından öpülesi,yüreği geniş annenin ne kadar sabırlı olduğunu sayende bizlerde öğrendik.Aynı zamanda Rabbimize ne kadar şükretmemiz gerektiğini bir kez daha bizleri silkeleyerek gösterdin kendimize geldik. Sağlığımızın ne derece kıymetli olduğunu anladım.
Atakan, Burcu arkadaşımızın yeğeni ve tüm hastalarımızın Allah yardımcısı olsun.

Cevabın:

Tartışmaya katılmak için giriş yap. Kayıtlı değilsen, bize katıl ve çocuklu hayatını kolaylaştır. Nurturia hakkında daha fazla bilgi için tıkla
Güncel Haberleşme ve Bilgilendirme Grubu

Tamamen Ücretsiz

Kaydol Tecrübeli anne ve babalardan yardım al. Sen de yardım et. Anı defteri, fotoğraf albümü, sorular, gruplar...