Diren Hastaneden çıktı :))

Ynt: Diren Hastaneden çıktı :))

06/08/2011 08:07:00

Babadan öğrendim APTAMIL Prematil veriyorlarmış, aşağıdaki sitede kutusu 39 tl sanırım sarpın annesinin dediği gibi bir kutu 3-4  gün anca gider, 2 saatte bir besliyorlarmış bebeği.

http://www.akillifiyat.com/Product/bebek_beslenme_urunleri/milupa/en-ucuz-aptamil_prematil-fiyati/116-1295-24475

Bu mamadan veya Molfix prematüre bez göndermek isteyen varmı arkadaşlar?

Not: Bu mama sanırım 7-8 kutu yeter çünkü 1 ay sonra kilosu artınca belki bu mama değişir, değil mi Sarpın annesi?

06/08/2011 08:39:00

Evet babası da heryerde bulamıyormuş haftasonu heryeri aramış Kadıköyde bir eczanede bulabilmiş

Şimdi internetten baktım da Molfix prematüre bebek bezi sitelerin çoğunda yok, bir sitede 50lik paketi 28 TL,  bu marketlerde satılıyormu acaba?

Sarpın annesi bir ses versen bu Molfixin prematüre bezini nereden bulabiliriz?

Suhande teşekkürler , mesaj atacağım sana.

06/08/2011 09:16:00

nihal ben Migrostan bakacağım bugün bulabilirsem 2 paket alacağım.Yoksa parasını göndereceğim sana .birde mamaya bakayım olmadı onunda parasını gönderirim.

Annenin yaptığına çok üzüldüm.Hiçmi vicdanı yok el kadar bebeyi bırakıp gitti.Nihal eğer bakamazlarsa nasıl olacak o bebek şefkat ister steril bir ortamda kalmak ister.Yazık çok kızdım anneye.

06/08/2011 10:32:00

Canım güncellemenede yazdım biz tek taraflı olarak babadan dinliyoruz olayları anne ne düşünüyor ne hissediyor hiç bilmiyoruz ki ilk doğduğunda hastaneden bile ayrılmıyordu hep yanındaydı bebeğinin daha kucağına bile alamadı eve çıktığını öğrenince eminim sevinmiştir.

Anneyi bazen bende suçluyorum ne olursa olsun atlayıp bir otobüse gelsin İstanbula çocuğuna baksın diye düşünüyorum ama dediğim gibi bilmiyoruz ki kadın ne durumda.

Bu arada babaanne iyi sanırım sabaha kadar başında bekliyormuş beslenme saatini kaçırmamak için birde endişeleniyormuş nefes alamazsa falan diye, iyi bakıyor gibi geldi bana, tabii annesinin yerini tutmaz ama ...

06/08/2011 11:17:00

Nihal, bez ve mama kaç tane geldi, kaç tane daha lazım ? Göndermek istiyorum ama hani fazla gelip de ziyan da olmasın ihtiyaçlar büyüdükçe değişiyor biliyorsun

06/08/2011 11:35:00

Nihan şimdilik 1 kişiden yardım geldi onunla 1 kutu mama , 2 paket bez alacağım. Ben 1 kutu için para vermiştim babasına Kadıköyden almış Cumartesi günü bugün Çarşamba daha bitmemiş mama.

Bu bezi sanırım 3 kilo olana kadar kullanacak 4,5 ayda 1.200 gr. aldı bu bebek ne zaman 3 kilo olacak bilemiyorum yani kaç paket bu bezden kullanır fikrim yok açıkcası.

06/08/2011 11:43:00

Sana mı göndereyim? Adres bilgisi vermen lazım ama.

06/08/2011 12:05:00

Nihan sana mesaj atıyorum , çok teşekkürler.

06/08/2011 12:21:00

http://www.e-bebek.com/bebek_bezi/molfix/molfix_premature_bebek_bezi_50_li/MOL-56593

Bez e-bebekte çok uygunmuş ya 15,90 buradan toplu alabiliriz bence.

Prematüre anneleri yardım edin bu bebek ne zaman 3 kg. olur sizce? ona göre alalım bezden. (şu anda 1800 gr.)

06/08/2011 12:27:00

http://www.e-bebek.com/bebek_bezi/prima/prima_aktif_baby_yenidogan_paket_1_numara_50%60li%C2%A02_5_kg/PRI-95738

3 kg.dan sonrası içinde bu alınabilir sanırım? Prima Yenidoğan 2-5 kg. , 50li paketi 16 TL.

Cevabın:

Tartışmaya katılmak için giriş yap. Kayıtlı değilsen, bize katıl ve çocuklu hayatını kolaylaştır. Nurturia hakkında daha fazla bilgi için tıkla
5 aylık 630 gr.doğan, yaşamaya çalışan DİREN bebeğe yardım...

Tamamen Ücretsiz

Kaydol Tecrübeli anne ve babalardan yardım al. Sen de yardım et. Anı defteri, fotoğraf albümü, sorular, gruplar...