Günlük kalori alımını nasıl artırabilirim?

<12>

Ynt: Günlük kalori alımını nasıl artırabilirim?

09/07/2010 11:25:00

kekine ceviz katıyorum
bol tereyağlı yapıyorum makarnasını

başka da bir şey yapamıyorum aslında.
sabırla bekliyorum...büyüyüp idrak etmesini

09/07/2010 11:56:00

yok ya, ne maalesefi, iyi ki seviyor. doktorunuz niye oyle demis, cok sasirdim?!! ilk defa kuruyemis yemesin diyen birini duyuyorum, ustelik doktor. yeme aliskanligini olumsuz etkileyen o kadar cok sey var ki kuruyemise gelene kadar, hic de o sebep olmaz yemesine. hem varsin kuruyemis yesin.

09/07/2010 12:02:00

valla tok tutcaksa da onlar tutsun.

09/07/2010 12:07:00

hehehehe

09/07/2010 17:54:00

Bir de kabuklu fıstık, antep fıstığı yani bayılıyorlar üstelik kalori deposu:)))

06 7Y
02/05/2011 20:49:00

bizimkinin de kilosu az:( iştah yok, hareket çok. dr balık yağı , yemeklerine de fazladan zeytinyağı eklememi söyledi, bişey yemiyo ki diyince de kızarmış patates de mi yemiyo, çocuklar sever dedi, hiç denemedim sağlıklı değil diye dedim, dr evde kendin yap, sorun olmaz dedi, hala içime sinmiyor, siz veriyor musunuz kızartma? bir de ÖZDEN CAN acaba kullandığınız vitanim hangisi, iştah açan, yazabilir misin?

<12>

Cevabın:

Tartışmaya katılmak için giriş yap. Kayıtlı değilsen, bize katıl ve çocuklu hayatını kolaylaştır. Nurturia hakkında daha fazla bilgi için tıkla
İştahsız bebekler için yemek önerileri

Tamamen Ücretsiz

Kaydol Tecrübeli anne ve babalardan yardım al. Sen de yardım et. Anı defteri, fotoğraf albümü, sorular, gruplar...