keyifli zamanlar..

02/02/2012 02:44:00

Merhaba ben Gökcan. Ankara Çayyolu'nda oturuyorum. Başkent Üniversitesi Siyaset Bilimi ve Uluslararası İlişkiler son sınıf öğrencisiyim. Eşinizle, sevdiklerinizle sinemaya gitmek istiyorsunuz, eşiniz tiyatro bileti almış ama bebeğinizi/çocuğunuzu bırakacak yer mi yok? O zaman ben varım. Yemek yapmayı ve çocuklarla oyun oynamayı çok severim. Belki yarım gün değil ama çocuğunuzun bir müddet oyalanması gerektiğinde onunla birlikte olabilirim. Çocuğunuzun ödevlerine yardımcı olabilirim, ona ingilizce öğretebilirim. Onunla oyun oynayabilirim, faaliyet yapabilirim. Tiyatro, drama, gitar ve diksiyon eğitimim var. Bu nedenle çocuklarınızla iyi anlaşacağımı düşünüyorum. 2 hafta sonra okulum başlayacak. 2hafta boyunca haftaiçi sizlere yardımcı olabilirim. Okulum açıldıktan sonra ise haftaiçi ve haftasonu akşamları yardımcı olabilirim. Çayyolu, Ümitköy, Konutkent, Yaşamkent'in çok dışında olmazsa çok sevinirim. 4yıldır araba kullanıyorum ama çok acil bir şey olmadığında çocuğunuz arabadayken kullanmak istemem. Ailemle yaşıyorum. Bu nedenle isterseniz evimize de getirebilirsiniz çocuğunuzu. Evimizin karşısında Arcadium, spor sahası ve çocuk parkları var. Hemen yakınımızda tiyatro var. İlgilenirseniz sevinirim. Sevgiler..

Cevabın:

Tartışmaya katılmak için giriş yap. Kayıtlı değilsen, bize katıl ve çocuklu hayatını kolaylaştır. Nurturia hakkında daha fazla bilgi için tıkla
Gündüzlü ve Yatılı Bakıcı, Dadı, Oyun Ablası İlanları

Tamamen Ücretsiz

Kaydol Tecrübeli anne ve babalardan yardım al. Sen de yardım et. Anı defteri, fotoğraf albümü, sorular, gruplar...