istanbul kreş tecrübeleri

Ynt: istanbul kreş tecrübeleri

05/07/2011 20:34:00

arkadaslar, biz de Dragosta kres ariyoruz,

oglum 2 yasinda, eylulde 30 aylikken 3 yarim gun seklinde baslamasini dusunuyoruz.

Esasen, atasehirdeki kucuk seyleri cok begendik, ama 3 yarim gun degil, 2009 dogumlulari direk 5 gun aliyorlar, bize simdilik 5 gun cok geldi, hergun getirip goturemem.

Dragosta Ya-pa ile gorustum, apartmanin ilk iki kati olmasi, siniflarin bana gore duzensiz olmasi, sinifta Tv olmasi gibi sebeplerle vazgectim.

Yine Dragosta Deha cocuk var (ismi cok ofsayt kabul :) ), ama bahce, bina guzel gibi geldi, gittigimiz gun bir etkinlige denk geldigimiz icin cok detayli gezemedik, tekrar gidecegiz.

Bunun disinda, Dragos, Kartal, Pendikte onerebileceginiz yerler var mi?
su andaki beklentimiz, sefkatli ogretmenler ve sosyallesme. Aktivite yapsin, dil ogrensin gibi beklentilerimiz hic yok.

08/11/2011 16:33:00

yüksel merhaba.. uzun zaman olmuş ama bir şekilde buraya geldim:) Benim oğlum geçen sene ahtapotiye gitti oyun grubu değil tam gün yuva.. biz çok çok çok memnunuz..evet biraz pahalı mekan çook büyük ve süper lüks değil ama sadece ve sadece zihniyete verdiğimi düşündüğüm parann bir kuruşundan pişman olmadım eşim dahil ki çok karşı yuva meselesine o bile gönlü rahat .. bu sene de oraya gidecek biraz bizi zorlayacak olsa da.. eğer maddi imkanın uygunsa gözüm kapalı tavsiye edebilirim detaylı konuşmak istersen arayabilirsin de 533 352 7060.. sevgiler

08/11/2011 17:43:00

Sevgili ayca, grup yazismalari herkese acik. İstersen cep numarani verme burada, mesaj at :)

08/11/2011 17:58:00

:) cep telefonum web sayfamın iletişiminde yazıyor herkese 7/24 açık bir numara sorun yok :) farkında olarak verdim:) 

08/11/2011 18:07:00

Ok o zaman :)

09/08/2011 08:23:00

tam gün ahtapoti nin ücreti ne kadar acaba?

09/08/2011 08:29:00

yanlış bilmiyorsam 1500 tl civarı...aşırı pahalı...evet çok iyi bir yer biliyorum ama fiyatı çok yüksek..üstelik 4 de çıkış...

09/08/2011 19:49:00

arkadaslar, son olarak atasehirde karar kildik ve  yeni dunyalar ve aysegul arasinda kaldik.

düşler satosu benim cok istedigim biyerdi ama esim oraya ısınamadi. olumlu seyler duymustum hep oysa, fakat esimin hislerine de guveniyorum...

bir de su anaokulu  var atasehirde, onlarla da yarin gorusecegim.

ben de aysegul daha agir basiyor ama bi turlu emin olamiyorum iste.

var mi yorum yapabilecek kimse?

09/08/2011 19:50:00

evet fiyatı yüksek 1700 oldu bu sene hatta :S ve çıkış 4 te..

09/09/2011 05:53:00

aşırı pahalı. eşimden ayrı olduğumdan evde devamlı yardımcı da var onu da bırakamam ikisi hemen hemen benim maaş eder. o kadar verince indigo kreşi de var nişantaşında eve daha yakın. ona da çok iyi diyorlar. ben fulya park ile görüşeceğim bakalım. görmedim hiçbirini ama fiyatı en makul olup kalitesi de kötü olmayan orası gibi buradan okuduğum

Cevabın:

Tartışmaya katılmak için giriş yap. Kayıtlı değilsen, bize katıl ve çocuklu hayatını kolaylaştır. Nurturia hakkında daha fazla bilgi için tıkla
İstanbul Nurturia Anneleri

Tamamen Ücretsiz

Kaydol Tecrübeli anne ve babalardan yardım al. Sen de yardım et. Anı defteri, fotoğraf albümü, sorular, gruplar...