DİKMEN-SOKULLU civarında kuaförü bayan olan kuaför aranıyor...

<12>
09/28/2011 13:14:00

merhaba

kızım ve kendimin saçlarını bayan kuaför kessin istiyorum.bilen gören duyan acil adres versin.BÜŞRA senin yazdığın adresler bana baya uzak kalıo maalesef :(((

Ynt: DİKMEN-SOKULLU civarında kuaförü bayan olan kuaför aranıyor...

09/28/2011 13:20:00

aaa, tekrar merhaba, ben de dikmende oturuyorum, hatta daha önceki evim sokulludaydı, şimdi ise sinandayım, sokulluda bilmiyorum ama sinan caddesinde iyi bir kuaför var, bayan da çalıştırıyor bildiğim kadarıyla, ama kuaförün sahibi olan kişi erkek ve çok iyi kesim yaptığı söyleniyor hep.ben de gidiyorum oraya bazen ama kızımın saçını henüz hiç kestirmedim. Eğer dikmende iyi bir kuaför istersen sana orayı önerebilirim. yalnız dediğim gibi, erkekler de çalışıyor.

09/28/2011 13:21:00

hııı bir de dikmen caddesindeki çağdaş marketin yan tarafında bir kuaför var, annemi götürmüştüm, bayan kesim yapmıştı, ama beğenirmisin bilmiyorum.

09/28/2011 13:25:00

aaaa sinan cd. bize çok yakın zira hürriyet cd. deyiz.tanışalım ben çiğdem sen? benzinliğin içindeki çağdaş market mi acaba? 

09/28/2011 13:28:00

ben de derya

09/28/2011 13:29:00

evet evet, benzinliğin içindeki çağdaş

09/28/2011 13:30:00

napıyorsun, çalışıyormusun, yoksa evde misin çiğdem

09/28/2011 13:33:00

evdeyim maalesef canım.sen memursun sanırım ne güzel.bu arada teşekkür ederim verdiğin bilgilere çok makbule geçti.

09/28/2011 13:37:00

evet memurum, ama evde kızımla birlikte olmayı tercih ederdim:(

09/28/2011 13:38:00

çiğdem , sen ne kadar zamandır nurturiadasın, deneyimlisin anladığım kadarıyla, ben hala tam çözemedim:)
bir de curcuna buluşmalarına yada diğerlerine gidiyormusun, ben çok istiyorum ama hiç nasip olmadı henüz.

09/28/2011 13:46:00

ben 2011 marttan beridir nurticiyim.salı günü 2011 anneleri buluşmasına gittim en son süperdi.curcunayada gidiyorum ama cuma grubuna.çünkü haftasonu 3ü biraradalarımızın günleri oluo.haftaiçi tek çocukluyum okullar tatildeyken o yüzden daha rahat gezebiliyorum.bigün buluşup parka avmye kahve içmeye neyin gidelim arkadaşım inşallah.

<12>

Cevabın:

Tartışmaya katılmak için giriş yap. Kayıtlı değilsen, bize katıl ve çocuklu hayatını kolaylaştır. Nurturia hakkında daha fazla bilgi için tıkla
Ankara Nurturia Üyeleri

Tamamen Ücretsiz

Kaydol Tecrübeli anne ve babalardan yardım al. Sen de yardım et. Anı defteri, fotoğraf albümü, sorular, gruplar...