23 nisan günü kargo ücreti yok

04/22/2012 22:57:00

arkadaşlar. sürekli alışveriş yaptığım evim.net sitesinde 23 nisan günü kargo ücreti alınmamaktadır. Ayrıca 2 kampanya oyuncak ve 1 kampanya da puzzlelarda bulunmaktadır. Mesela  ahşap puzzle lar 2 adeti kargo dahil 12.90 tl ye geliyor.Kargo ücreri olmadığı için fiyat cazip hale geliyor. Sadece oyuncaklarda değil tabiyki. Tüm alışverişlerde geçerli bu kargo bedeva uygulaması. 1 adet mum bile alsanız ücretsiz kargo :) Benim çok hoşuma gitti. Beğendiğimiz bir parça luyor bazen. Ama kargo ücretini ekleyince internetten almamızın bir anlamı kalmıyor maalesef :)

Üye olmayan arkadaşlar benim davet linkimden üye olabilirsiniz : BURADAN Oyuncak ve puzzle çeşitlerini beğendim ben. Ben oyuncağa ihtiyacamız olmadığı için ahşap puzzle alıyorum.Buradan kendim alıiveriş yapmadığım hiç bir siteyi tavsiye etmedim etmemde. 

Cevabın:

Tartışmaya katılmak için giriş yap. Kayıtlı değilsen, bize katıl ve çocuklu hayatını kolaylaştır. Nurturia hakkında daha fazla bilgi için tıkla
İndirim fırsatları

Tamamen Ücretsiz

Kaydol Tecrübeli anne ve babalardan yardım al. Sen de yardım et. Anı defteri, fotoğraf albümü, sorular, gruplar...