Can'a dogum gunü ve veda partisi

<1234>

Ynt: Can'a dogum gunü ve veda partisi

01/26/2013 20:19:00

açılması lazım,herkese açık ayarlı,belkı bi kaç kişi birden girince olmuş olabılır mi acaba?

01/26/2013 20:22:00

açıldı :)))

01/26/2013 23:05:00

çok eğlendiğiniz ve hüzünlendiğiniz belli. tüm fotograflara baktım a a aaaa nidalarıyla..
gelebilmek icin son ana kadar direndim, lakin doga hanım epey huysuzdu, 5 dak uyudu, 10 dak uyanık kaldı sürekli..
handecim, gitmeden görüşeceğiz. ama şimdiden dualarımın seninle olduğunu bilmeni istiyorum. don kişotluk yapıp pervanelere doğru savaşıyorsun, başaracaksın biliyorum. sadece bir donem belirsizlik canını sıkabilir, lakin önün ferah (bir falcı edasıyla konustum he he).. Sana ve Can'a inanıyorum..

01/27/2013 17:04:00

Güzel bir partiydi, her şey göllünüzce olsun Hande ve Can. Buradan iyi haberlerini almayı bekliyoruz. Resim çekip buraya yükleyen arkadaşlara da teşekkürler.

01/27/2013 17:13:00

Arkadaslar hepinize cok ama cok teşekkür ederim:)) guzel bir parti oldu gercekten:))

<1234>

Cevabın:

Tartışmaya katılmak için giriş yap. Kayıtlı değilsen, bize katıl ve çocuklu hayatını kolaylaştır. Nurturia hakkında daha fazla bilgi için tıkla
antalya nurturia anneleri

Tamamen Ücretsiz

Kaydol Tecrübeli anne ve babalardan yardım al. Sen de yardım et. Anı defteri, fotoğraf albümü, sorular, gruplar...