Avrupa Seyahati-2011 İlkbahar ya da Yaz

12/21/2010 10:31:00

Üyenin kendi isteğiyle / ya da kurallara aykırılıktan dolayı üyeliği sonlandırılmıştır.

Ynt: Avrupa Seyahati-2011 İlkbahar ya da Yaz

12/21/2010 11:08:00

İspanya derim ben..

12/21/2010 11:16:00

Haziranın ikinci yarısı yada daha sonrası olursa (yani okul tatil olduğunda), öncelikle İtalya ardından İspanya ve son olarak Portekiz seçeneklerinden biri olursa bize de uyabilir.

Kesin yapılacaksa yeri ve zamanı hızla belirlersek şimdiden bilet ve yer ayarlaması yapılabilir ve gayet uygun olabilir.

12/21/2010 11:16:00

Haziranın ikinci yarısı yada daha sonrası olursa (yani okul tatil olduğunda), öncelikle İtalya ardından İspanya ve son olarak Portekiz seçeneklerinden biri olursa bize de uyabilir.

Kesin yapılacaksa yeri ve zamanı hızla belirlersek şimdiden bilet ve yer ayarlaması yapılabilir ve gayet uygun olabilir.

12/21/2010 11:48:00

çocuklarla en güzel neresi olursa orası olsun.tarih uyarsa bizde gelebiliriz.

12/21/2010 12:01:00

Öncelik sıralaması yaparsam: İtalya, Fransa, İspanya, Portekiz, Prag demek isterim...

12/21/2010 12:53:00

Mayıs biraz erken olur ama Haziran olursa bizde iki numarayı da kapıp geliriz valla :))
İspanya ve İtalya bizim için de listenin başında olur... Sonra, Fransa ve Prag olabilir...
Çoluk çocuk çombalak çok keyifli olur ya... yapalım bu işi gerçekten...

İspanya - hem Madrid, hem Barcelona çocuklar ile en eğlenceli gezilecek şehirler... Çocukların da keyif alabileceği çok aktivite var o açıdan... Mira 1.5 yaşındayken gitmiştik. Biraz daha büyüdüğünde tekrar gidelim diye istiyorduk.
İtalya'da da İspanya gibi... Çocukları her yere götürebileceğimiz bir ülke :) ancak hangi şehirlerini düşünürsünüz?
Prag o mevsimde normal zamanlara göre biraz pahalı ama hava çok çok güzel olur...
Fransa da çocuklu seyahat deyince aklıma sadece Eurodisney geliyor ama Rattatouille izledikten sonra Mira Eyfel'i görünce kesin çıldırır...

Portekiz'de - Porto taraflarını görmedim ama Lizbon ve çevresindeki iki kasabada kalmışlığımız var. Kasabalar çok keyifli ama Lisbon İstanbul'un çirkin hali diyebilirim. Kasabalarda kalınacak yerler biraz eskice ama oldukça ucuza geliyor. Ama nedense benim aklımda grup halinde gitmektense munferit tatil için daha uygun olacaktır gibi bir izlenim var...

Bu arada bilet ayarlamalarında - tur operatörleri pazarlıklarında gönüllü olurum - ne de olsa IATA bir seyahat acentam var :)

12/21/2010 13:36:00

Barcelona derim ben. Çocukla gitmek için çok çok güzel ve rahat bir şehir. Yazın olursa denize de girilir :)

12/21/2010 13:39:00

barcelona mı, valla gelir miyiz yoksa. ben bi yokliyim akşam ortamı. ya hatta kalabalık gidersek dönüşümlü anaokulu modu bile yaparız.

12/21/2010 13:56:00

Derler ki her kim bu çeşmenin suyundan içerse dönüp dolaşıp yine gelirmiş Barcelona'ya. Ada kuzusu da benim sayemde içtiğinden yine gideriz belki :P

12/21/2010 14:07:00

valla ben de Barcelona'ya 2 günlüğüne iş için gidip hiçbir yerini göremeyip gelen bir şahsiyet olarak İspanya'ya da giderim. ben koceyi yokladım, biz geliriz gibi duruyor bir terslik olmazsa. hele şöyle uygun fiyatlı birşeyler de olursa dadundan yinmez :))

Cevabın:

Tartışmaya katılmak için giriş yap. Kayıtlı değilsen, bize katıl ve çocuklu hayatını kolaylaştır. Nurturia hakkında daha fazla bilgi için tıkla
Kıpır anneler ve cocuklarının etkinlik rehberi grubu..

Tamamen Ücretsiz

Kaydol Tecrübeli anne ve babalardan yardım al. Sen de yardım et. Anı defteri, fotoğraf albümü, sorular, gruplar...